ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дві дамби зруйнувалися в китайському регіоні Внутрішня Монголія після проливного дощу, понад 16000 людей постраждали (ВІДЕО)

Велика Епоха

У північно-західному районі Внутрішня Монголія зруйнувалися дві греблі після проливного дощу, заявило в понеділок Міністерство водного господарства Китаю, попередивши про ризики, пов'язані зі старою інфраструктурою під час літнього сезону паводків.

Греблі в місті Хулунбуір у Внутрішній Монголії зруйнувалися в неділю вдень. За даними Міністерства водних ресурсів, вони сформували водосховища загальною місткістю 46 млн куб. метрів.

Люди, які живуть нижче за течією, були евакуйовані, про потерпілих не повідомлялося.

Міністерство повідомило, що в середньому за вихідні в Хулунбуіра випало 87 мм опадів, а на станції моніторингу Морін Дава - 223 мм.

Екстремальні погодні умови в останні тижні вразили кілька частин світу, включаючи повені в Європі і спеку в Північній Америці, що посилило побоювання з приводу зміни клімату.

Уряд міста Хулунбуір повідомив у своєму акаунті WeChat, що постраждали 16660 осіб, понад 200 кв. км сільськогосподарських угідь затоплені. Також зруйновані мости та інша транспортна інфраструктура.

На кадрах, розміщених в китайських соціальних мережах, видно, що одна з гребель повністю змита водою, затопивши прилеглі поля.

У Китаї понад 98 тис. водосховищ, що використовуються для регулювання паводків, вироблення електроенергії і полегшення судноплавства. Уряд визнав, що понад 80% з них старше 40 років, і деякі представляють загрозу для безпеки.

Через відсутність фінансування майже третина від загального числа гребель не пройшла обов'язкову оцінку безпеки, повідомив на брифінгу в цьому році заступник міністра водних ресурсів Вей Шаньчжун.

Джерело: The Epoch Tmes