Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сотні медичних працівників Таїланду заразилися, попри щеплення Sinovac

Середа, 14 липня 2021 року

Медичний працівник готується ввести вакцину COVID-19 CoronaVac, розроблену китайською фірмою Sinovac, в імпровізованій клініці на спортивному майданчику Saeng Thip в Бангкоку, Таїланд, 7 квітня 2021 року (Mladen Antonov/AFP via Getty Images)

БАНГКОК. Міністерство охорони здоров'я Таїланду заявило 11 липня, що понад 600 медичних працівників, які отримали дві дози китайської вакцини Sinovac, інфіковані COVID-19.

За даними Міністерства охорони здоров'я Таїланду, з квітня по липень з 677'348 медичних працівників, які отримали дві дози Sinovac, 618 з яких заразилися. Одна медсестра померла, і ще один медичний працівник перебуває в критичному стані.

Група експертів рекомендувала вводити третю дозу, щоб викликати імунітет у медичних працівників, які перебувають у групі ризику, сказав на брифінгу в неділю старший чиновник охорони здоров'я Сопон Ямсірітхавон.

«Це буде інша вакцина, вірусний вектор AstraZeneca або мРНК вакцина, яку Таїланд отримає найближчим часом», — сказав він.

Оголошення було зроблено після реєстрації рекордного рівня зараження — 9418 випадків в неділю. У суботу, 10 липня, влада повідомила, що за день від коронавірусу померло 91 осіб.

З початку пандемії того року в Таїланді було зареєстровано в цілому 336'371 підтверджених випадків зараження і 2' 711 смертельних випадків.

Після лютого більшість медичних працівників Таїланду зробили щеплення Sinovac, а в червні надійшла вакцина AstraZeneca.

Таїланд очікує пожертвування 1,5 млн вакцин Pfizer-BioNTech зі Сполучених Штатів в кінці цього місяця і замовив 20 млн доз, які будуть доставлені після жовтня.

Сусідня Індонезія, яка також значною мірою покладається на Sinovac, заявила 9 липня, що буде вводити вакцину Moderna як підсилювач для медичних працівників.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...