ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

White Clinic — сучасна професійна стоматологічна клініка на Позняках

Велика Епоха

White Clinic — стоматологія (Позняки), яка надає широкий спектр послуг, щоб ваша усмішка була ідеальною. Використовуємо якісне обладнання та інноваційні технології в лікуванні.

кабінет стаматолога
кабінет стаматолога

Які послуги надає стоматологія White Clinic

У клініку White Clinic на Позняках ви можете звернутися з будь-якою стоматологічною проблемою. Зокрема, ми надаємо такі послуги:

 1. Ортодонтичне лікування. Рівні зуби та правильний прикус — це запорука красивої усмішки. Якщо від природи у вас неправильне положенні зубів, спеціалісти White Clinic це виправлять. Лікарі вищої категорії мають досвід роботи з різними брекет-системами, а в клініці є передове обладнання для ортодонтичного лікування і дорослих, і дітей.

 2. Установлення вінірів. Вініри — це керамічні накладки, за допомогою яких можна відновити форму й колір зубів, позбутися проміжків між ними, трохи відкоригувати неправильний прикус, замаскувати тріщинки, сколи чи інші дефекти.

 3. Протезування. Спеціалісти White Clinic використовують різні методи відновлення частково зруйнованих або втрачених зубів. Нові методи ортопедичного лікування дають змогу відновити усмішку навіть у найскладніших ситуаціях. Залежно від ситуації, відновити зубний ряд можна за допомогою:

 4. металокерамічних коронок — незнімних протезів, які за своєю структурою нагадують «ковпачки» на обточених зубах;

 5. нейлонових протезів у вигляді еластичних пластинок зі штучними зубами. Відтінок нейлону в пластині добре повторює колір ясен, тому вона буде непомітною в роті;

 6. знімних протезів. Вони допомагають розв’язати проблему браку зубів без застосування зубного імплантування. Нові технології в поєднанні з надсучасними матеріалами дають змогу виготовити знімні зубні протези, які нічим не відрізнятимуться від справжніх зубів пацієнта;

 7. дентальне імплантування. Під час такої процедури пацієнт отримує зубні імпланти, які нічим не відрізняються від рідних зубів.

 8. Дитяча стоматологія. У White Clinic працюють спеціалісти з великим досвідом роботи з дітьми. Вони допоможуть дитині розслабитися й не боятися, якісно вилікують молочні зуби й підкажуть, як сформувати навички правильного догляду за порожниною рота.

 9. Професіональне чищення та відбілювання зубів. Ці процедури допоможуть вам здійснити мрію про білосніжну усмішку.

 10. Лікування під загальною анестезією. Цей варіант оптимальний для тих, хто боїться лікувати зуби, а також для маленьких дітей.

 11. Хірургія. У хірургічному відділенні White Clinic різні патології зубів та щелеп усувають шляхом операції.

 12. Лікування пародонтиту. Спеціалісти допоможуть запобігти ускладненням унаслідок запалення ясен та відновити уражені м’які тканини.

 13. Лікування каналів зуба під мікроскопом. Сучасні стоматологічні мікроскопи дають змогу точно та якісно пролікувати всі канали зуба, товщина яких може становити менше 1 мм.

стаматолог
стаматолог

Переваги White Clinic

Якщо вам треба вилікувати зуби, приходьте у White Clinic, адже саме ця клініка має чимало переваг:

 • Спеціалісти з чималим досвідом роботи використовують надсучасні технології.

 • Стоматологічний центр має зручне розташування.

 • Якість лікування у White Clinic підтверджена сертифікатами й ліцензіями.

 • Оплачувати лікування можна частинами через ПриватБанк.

Запишіть на консультацію у White Clinic телефоном або через месенджери — здійсніть крок до здорової та впевненої усмішки.