ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як обрати кредитну компанію

Велика Епоха

Всі фінансові компанії прагнуть поліпшити обслуговування клієнтів. Мікрофінансові організації надають цілодобовий доступ до кредитних послуг. Вам більше не потрібно відвідувати банки, щоб отримати кредит. Для того щоб оформити кредит в Neocredit потрібно перейти на офіційний сайт компанії і зареєструватися в системі.

Перед тим, як відправити заявку, потрібно вивчити основні критерії вибору МФО, щоб підібрати для себе найбільш вигідну послугу. Важливо звернути увагу на процентну ставку і терміни по виплатах.

Як обрати кредитну компанію

Особливості співпраці

Щоб отримати онлайн-позику на вигідних для клієнта умовах, слід правильно підійти до вибору мікрофінансової організації. Такий підхід позбавляє від необхідності переплачувати. Ви можете залишити заявку віддалено без підтвердження власної платоспроможності.

Клієнти можуть вибрати найбільш вигідну програму, яка відрізняється:

  • низькою процентною ставкою;
  • великою сумою кредитування;
  • помірною комісією - не більше 1,99% в день;
  • відсутністю додаткових списань;
  • можливістю використовувати Послугу «Пролонгації».

Щоб вибрати відповідну МФО, ми рекомендуємо вивчити кілька варіантів і порівняти. Як показує практика, слід довіряти тим мікрофінансовим компаніям, які мають багато позитивних відгуків

Зверніть увагу на МФО «Неокредит». Мікрофінансова структура справно надає гроші в кредит мікрокредитування протягом тривалого часу, протягом якого обзавелася великою кількістю задоволених клієнтів.

Залишити заявку віддалено

Ви можете зробити це в будь-який час, заповнивши онлайн-форму, яка доступна на офіційному сайті фінансової компанії.

Має бути вказано:

  • Актуальна інформація про щомісячний дохід, стаж роботи на останньому місці роботи і паспортні дані.
  • У наступному розділі анкети Ви повинні вказати параметри кредиту та іменну картку одержувача.

Якщо ви правильно заповнити анкету, то шанси на схвалення заявки складують більше 95%. Не думайте, що ви можете обдурити співробітників мікрофінансової організації, надавши неправдиву інформацію. Всі потенційні клієнти компаній перевіряються за допомогою спеціальних служб в автоматичному режимі.

Всі без винятку громадяни України, які підходять за віком і відповідають іншим умовам співпраці, можуть скористатися послугою мікро-кредитування. Слід зазначити, що процентна ставка, сума і термін кредиту є індивідуальними параметрами і залежать від рівня довіри до клієнта. Постійні позичальники і люди з хорошою кредитною історією можуть розраховувати на більш лояльні умови співпраці.

кредит
кредит

Рекомендації щодо вибору та розгляд переваг

Запити, що надходять в мікрофінансову структуру Дистанційно, обробляються практично миттєво в автоматичному режимі. Позичальник отримає відповідь протягом 5-10 хвилин. При зверненні в стаціонарні відділення банків це виключено.

Щоб підвищити ймовірність схвалення кредитної заявки, ми рекомендуємо при зверненні в МФО вказувати достовірну інформацію. Після узгодження ви укладете договір з компанією, яка пропонує найбільш вигідні умови співпраці.

Взяти кредит можуть особи віком від 18 років, які мають постійне місце роботи та реєстрацію на території України. Навіть громадяни, які мають погану кредитну історію, можуть розраховувати на отримання позики. У цьому випадку умови співпраці будуть менш лояльними (невелика сума кредиту, короткий термін, висока процентна ставка).