ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як оформити кредит на карту без дзвінків і перевірок

Велика Епоха

Іноді можуть виникнути ситуації, коли потрібно дуже швидко отримати грошовий кредит. У таких випадках з багатьох кредитних сервісів слід підібрати той, який за всіма параметрами підходить саме вам. На сьогодні онлайн кредит, це дуже зручний і простий спосіб при необхідності отримати грошові кошти на будь-яку суму. Вибрати серед перевірених ліцензованих МФО та отримати за найкращими умовами позику на карту і за найменшим відсотком, можна на сервісі "Кредит-калькулятор". Процедура оформлення кредиту відбувається в режимі онлайн швидко і вигідно без поручителів та будь-яких довідок. Скористатися послугою даного сервісу можуть будь-хто.

кредитка
кредитка

Однією з найважливіших переваг сучасних мікрокредитних організацій є можливість взяти кредит на карту без дзвінків і перевірок. Відсутність додаткового контролю з боку співробітників МФО помітно підвищує швидкість видачі грошей, що вкрай вигідно клієнтам. При цьому самі кредитори практично не ризикують втратити власні гроші, відмовляючись від додаткових перевірок. Алгоритм їх роботи настільки простий, але надійний, що відсутність додаткових процедур майже не змінює кінцевий результат. Якщо, звичайно, не враховувати ріст числа задоволених позичальників.

позика
позика

Переваги позики

Головною позитивною стороною онлайн кредитів без дзвінків і без перевірок є вже згадана швидкість оформлення кредиту.

Але додатково пропозиції МФО виділяються:

 • високою кількістю схвалень отриманих заявок (позитивне рішення приймається майже в 95% випадків);
 • мінімальні вимоги до процедури (досить мати картку і доступ в інтернет);
 • активним проведенням вигідних акцій, включаючи пропозиції оформити безвідсоткову позику;
 • великою кількістю способів отримання коштів (крім згаданого переказу на картки допускається зарахування грошей на онлайн гаманці, відправка грошових переказів і видача готівки);
 • готовність кредитора йти назустріч клієнтам і відкладати погашення основної суми заборгованості (пролонгація).

Порадує позичальників і час роботи мікрокредитних компаній. Їхні послуги доступні цілодобово, а тому подати заявку можна прямо зараз.

онлайн кредитування
онлайн кредитування

Умови такого кредитування

Головна умова отримання позитивного рішення від МФО — чесність. Сучасні кредитори готові закрити очі на вік, отримання позичальником неофіційних доходів, відсутність постійного заробітку і погану кредитну історію. Але проігнорувати спробу обману вони не зможуть, а використовувана на сайтах система перевірки клієнтів (спеціальна програма, що аналізує отримані заявки), легко виявляє будь-яку спробу обману.

Другою умовою кредитування є правильна оцінка власних можливостей. Не потрібно займати таку суму, яку пізніше не вдасться повернути. Краще взяти менше, погасити позику і через деякий час отримати другий кредит.

документ
документ

Документи для отримання кредитів

Найважливішою перевагою мікрокредитування є мінімальні вимоги до клієнтів.

Щоб отримати гроші, достатньо:

 • підготувати паспорт і ІПН;
 • заповнити заявку на сайті.
 • зрідка потрібно другий документ, що засвідчує особу клієнта, але подібне швидше виняток з існуючих правил, ніж норма.

Ніяких додаткових документів для оформлення швидкої позики на карту без дзвінків не буде потрібно. МФО не вимагають навіть у довідку про доходи або паперів з підписом або печаткою роботодавця. Позичальникові досить вказати суму і джерело щомісячного доходу в анкеті, спеціального підтвердження зазначених цифр не буде потрібно.

відмова кредиту
відмова кредиту

Можливі причини відмови

З огляду на високу лояльність кредитних організацій до клієнтів, у відмові зазвичай виявляються винні самі позичальники.

Найчастіше до негативного вирішення призводять:

 • спроби обдурити МФО, надавши свідомо невірні відомості про себе;
 • помилки і друкарські помилки в анкеті;
 • завищені вимоги при подачі заявки на позику на карту без перевірок (занадто висока сума або тривалий термін);
 • наявність непогашених боргів перед компанією, до якої звернулася особа.

При цьому в більшості випадків через деякий час після відхилення анкети може бути подана друга, в якій враховуються всі допущені раніше помилки і неточності.