П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Facebook заявив про заборону викладати контент з виступами Трампа (ВІДЕО)

Субота, 3 квітня 2021 року

Ерік Трамп, Лара Юнаска Трамп, Дональд Трамп, Беррон Трамп, Меланія Трамп, Ванесса Хейдон Трамп, Кай Медісон Трамп, Дональд Трамп-молодший, Дональд Джон Трамп III і Іванка Трамп позують для фотографій на сцені в 2015 році. (Christopher Gregory/Getty Images)

Невістка колишнього президента Дональда Трампа повідомила про те, що Facebook видалив її інтерв’ю з ним раніше на цьому тижні.

Лара Трамп, дружина Еріка Трампа, сина колишнього президента, розмістила скріншоти листів з електронної пошти, імовірно відправлених представником Facebook, в яких говориться про те, що контент з промовою Дональда Трампа буде видалений. Людина, близька до оточення Трампа, 31 березня підтвердила The Epoch Times, що відео інтерв'ю з Трампом було видалено гігантом соціальних медіа.

«Я знаю, що люди, яким не подобається Дональд Трамп, можуть святкувати це і думати: «Ну, це чудово, ми у будь-якому разі не хочемо його чути», — розповіла Лара Трамп в ефірі телеканалу Fox News 26 березня. «Кожен американець має бути обурений цим, адже сьогодні це Дональд Трамп, а завтра це можеш бути ти».

За її словами, цензура «це те, що відбувається у комуністичних країнах», і додала, що це їх послання, яке свідчить про їхнє бажання «стерти Дональда Трампа».

«Вони хочуть, щоб ви забули про те, що він коли-небудь існував. Вони не хочуть, щоб ви бачили його. Вони не хочуть, щоб ви чули його. Відверніться, рухайтесь далі, замовкніть і продовжуйте жити далі, збудьте про існування Дональда Трампа. Це дійсно страшно», сказала вона в інтерв’ю Fox News.

Згідно зі скріншотами листів електронної пошти, представник Facebook повідомив Ларі Трамп про видалення з її сторінки у соцмережі публікації із виступом президента Трампа.

Повідомляється також про те, що відповідно до рішення про блокування облікових записів Дональда Трампа у Facebook та Instagram, подальші публікації його виступів будуть видалені, а поширення таких публікацій призведе до введення обмежень на облікові записи.

Офіційні представники Facebook не відповіли на запит The Epoch Times прокоментувати цю подію.

Інший лист співробітника Facebook містив «нагадування» про те, що контент з голосом Трампа заборонений на платформах соціальних медіа, як і слідує зі сторінки Лари Трамп в Instagram.

У січні колишній президент був заблокований у Twitter, Facebook та інших платформах Big Tech, які стверджували, що Трамп підбурював до насилля та заворушень, які мали місце 6 січня, або буде підбурювати до цього надалі.

За словами колишнього президента, як повідомляє Лара Трамп, Twitter став «нудним» без нього, і заявив, що «мільйони» людей покинули цю платформу, водночас вітаючи його нову практику розсилки пресрелізів електронною поштою.

Як повідомляє радник Трампа Джейсон Міллер, колишній президент працює над створенням нової соціальної медіаплатформи, але деталі поки що не розголошуються.

Comments   

загрузка...