ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ми негайно і безперешкодно переходимо до "плану Б" — адвокат президента США (ВІДЕО)

Велика Епоха
Президент Дональд Трамп спостерігає за церемонією вручення Президентської медалі Свободи борцю Дену Гейблу в Овальному кабінеті Білого дому в Вашингтоні 7 грудня 2020 року. Saul Loeb/AFP via Getty Images

«План Б»

Ми негайно і безперешкодно переходимо до "плану Б": подаємо позови в кожному штаті. Вони вже підготовлені і являють собою версію тих, що передані до Верховного суду», — пояснив він.

Минулого тижня Техас подав позов до Верховного суду проти Пенсільванії, Джорджії, Вісконсину і Мічигану, стверджуючи, що вибори в цих штатах суперечили Конституції. У п'ятницю ввечері Верховний суд відхилив позов.

Американський прапор майорить перед будівлею Верховного суду США у Вашингтоні, 13 лютого 2016 року. Drew Angerer/Getty Images

Команда Трампа подасть позови в цих чотирьох штатах, а також в Аризоні й Неваді. Позови будуть включати звинувачення, викладені в скарзі Техасу.

«Якщо у штату немає права, безумовно, воно є у президента Сполучених Штатів. І, звичайно ж, виборці в штатах мають право голосу. Вони передаватимуть ці справи прямо в суди, починаючи з нинішнього дня, — сказав Джуліані.

Подивімось, який привід вони спробують використовувати, щоб уникнути слухання з цього приводу».

Колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані виступає на пресконференції, проведеної президентом США Дональдом Трампом в залі для брифінгів Білого дому у Вашингтоні, округ Колумбія. 27 вересня 2020 року. Joshua Roberts/Getty Images

Бездіяльність судів

Джуліані сказав, що суд використав положення про компетентність, щоб не розглядати справу.

«Ніхто не хоче визнати той факт, що вибори "вкрали"».

Джуліані зазначив, що діяльність судів обурлива.

«Американський народ повинен мати можливість почути факти, які від них приховують», — сказав він.

За його словами, суди не спромоглися навіть поглянути на відеозапис в Атланті, штат Джорджія, де показана крадіжка 30 тис. голосів, «яких досить, щоб змінити результати виборів».

«Вони [представники Верховного суду] не чули жодного свідка, і не переглянули жодної плівки. Вони не прослухали жодного запису, яких близько тисячі».

Суди відхилили десятки пов'язаних з виборами позовів, поданих не тільки Трампом. Деякі були оскаржені, інші як і раніше розглядаються.

Згідно із записами з камер спостереження на State Farm Arena в Атланті, спостерігачам сказали, що підрахунок бюлетенів завершився близько 22:30 в ніч виборів. Однак після їх відходу робочі відновили підрахунок.

Офіційні особи Джорджії заявили, що в записах немає нічого незвичайного, і прийшли до висновку, що спостерігачі «просто самі пішли».

Команда Байдена не відповіла на запит про коментарі.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Офіцер спецпідрозділу США розкрив тактику опозиції проти Трампа

New York Post опублікувала статтю про компрометуючі електронні листи, які виявили на ноутбуці Хантера Байдена (ВІДЕО)

Директор національної розвідки США: до оголошення президента потрібно розв'язати проблеми з виборами

1,5 млн підроблених бюлетенів для виборів у США надрукували в Китаї (ВІДЕО)

Апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа (ВІДЕО)