ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

New York Post опублікувала статтю про компрометуючі електронні листи, які виявили на ноутбуці Хантера Байдена (ВІДЕО)

Велика Епоха
Хантер Байден спостерігає за кандидатом в президенти від Демократичної партії сенатором Джо Байденом, Дюбюк, штат Айова, 9 грудня 2007 року. Scott Olson/Getty Images

Гленн Грінвальд про дезінформацію в ЗМІ

10 грудня колишній співзасновник і головний редактор онлайн-видання The Intercept зазначив, що відмова провідних ЗМІ висвітлювати скандал з Хантером Байденом, сином кандидата в президенти Джо Байдена, до президентських виборів 2020 року — це «історичний злочин і ганьба».

Гленн Грінвальд, володар Пулітцерівської премії, в жовтні покинув пост редактора-співзасновника The Intercept після того, як звинуватив колег у цензурі скандалу навколо Хантера Байдена.

Гленн Грінвальд, засновник і редактор вебсайту The Intercept, під час слухань в Комісії з прав людини нижньої палати в Бразилії, Бразилія. 25 червня 2019 року. Evaristo Sa/AFP via Getty Images

«Ми повинні визнати, що це історичний злочин і ганьба не тільки в журналістиці», — сказав Грінвальд в інтерв'ю Fox News.

Він зазначив, що як тільки документи Хантера Байдена були оприлюднені, співробітники органів розвідки («професійні брехуни») в особі колишніх керівників ЦРУ Джона Бреннана, Національної розвідки Джеймса Клеппера і АНБ Майкла Хайдена «опублікували лист, в якому стверджувалося, що цей матеріал — характерна ознака російської дезінформації».

«Це дозволило ЗМІ постійно брехати людям, а Кремнієвій долині — піддавати цензурі ці матеріали», — продовжив Грінвальд.

Колишній директор ЦРУ Джон Бреннан (в центрі) і колишній директор національної розвідки Джеймс Клеппер (праворуч) йдуть на закриті слухання перед сенатським комітетом з розвідки на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні. 16 травня 2018 року. Alex Wong/Getty Images

Скандал сім'ї Байденів

У жовтні газета New York Post опублікувала вибухову статтю про компрометуючі електронні листи, які виявили на ноутбуці Хантера Байдена.

У статті сказано, що він познайомив свого батька, колишнього віцепрезидента Джо Байдена з радником керівництва української енергокомпанії Burisma.

Менш ніж за рік до цих подій, Байден-старший змусив державних чиновників в Україні звільнити прокурора, який вів розслідування цієї компанії.

Крім іншого також розкрилися угоди Хантера Байдена з китайським енергетичним конгломератом CEFC China Energy, у якого великі зв'язки з Комуністичною партією Китаю (КПК).

«Таким чином, громадськість була обдурена. Виною цьому не тільки твердження про причетність Росії, хоча про це немає ніяких доказів, а факт того, що це є дезінформацією.

Підтекст такий, що ці документи — підробка. Тепер ми знаємо, що кримінальне розслідування стосується тих самих угод, про які йдеться в цих матеріалах», — пояснив Грінвальд.

У середу Байден-молодший визнав, що прокуратура США в Делавері проводить розслідування його «податкових справ».

«Це неймовірний злочин з боку корпоративних ЗМІ — брехати народу і приховувати інформацію перед виборами.

Це стосується і внутрішнього втручання спецслужб, щоб фальсифікувати результати наших виборів», — зазначив Грінвальд.

Сенатор Рон Джонсон на засіданні комітету Сенату з внутрішньої безпеки у Вашингтоні 30 липня 2019 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

Вплив дезінформації на громадськість

Сенатор-республіканець Рон Джонсон, голова сенатського комітету з внутрішньої безпеки, заявив, що відмова ЗМІ висвітлювати скандал з Хантером Байденом — «набагато більше втручання на процедуру виборів».

За його словами, опитування Маклафліна показало, що 36% виборців Байдена ніколи не чули про історію з Хантером через цензуру.

«З них 13% заявили, що не проголосували б за Байдена», — додав він.

Виборець заповнює свій бюлетень в Лансінгі, штат Мічиган. 3 листопада 2020 року. John Moore/Getty Images

На думку Грінвальда, розвідувальні служби «співпрацюють» із засобами масової інформації, щоб не дати Трампу домогтися переобрання.

«Якщо засоби масової інформації правда вважають, що президентство Трампа становить небезпеку — це їх право, але вони не повинні ставати розповсюджувачами неправдивої інформації, — сказав Грінвальд.

І ЦРУ, і хлопці з розвідслужб — всі вони хотіли зірвати президентство Дональда Трампа».

Грінвальд нагадав, як на початку 2017 року сенатор-демократ Чак Шумер сказав телеведучій Рейчел Меддоу, що ЦРУ збиралося зірвати президентство Трампа, якщо він продовжить критикувати їх.

«І так було останні чотири роки: союз між спецслужбами, які годували ЗМІ брехнею, яку ті бездумно повторювали, переслідуючи свої інтереси», — додав він.

ВУ середу Хантер Байден визнав, що перебуває під слідством, після чого провідні ЗМІ, які раніше назвали звіт New York Post про сімейний скандал Байденів «необґрунтованою теорією змови», «наклепницькою кампанією» і «російською дезінформацією», один за іншим почали стежити за розвитком подій.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Директор національної розвідки США: до оголошення президента потрібно розв'язати проблеми з виборами

1,5 млн підроблених бюлетенів для виборів у США надрукували в Китаї (ВІДЕО)

Апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа (ВІДЕО)

Якщо справа дійде до палати представників — Трамп може перемогти на виборах

Пенсільванія в очікуванні переможця. Суддя призупинила підтвердження результатів виборів (ВІДЕО)

Команда юристів провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів у США

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл