ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишній офіцер: для підриву виборів у США використовується стратегія «кольорової революції» (ВІДЕО)

Велика Епоха
Президент США Дональд Трамп бере участь в телеконференції на честь Дня Подяки з військовослужбовцями Сполучених Штатів в Білому домі у Вашингтоні, округ Колумбія, 26 листопада 2020 року. ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP via Getty Images

«Кольорова революція» і опозиція

Колишній офіцер сил спеціального призначення США попередив, що стратегія «кольорової революції», яку застосовували проти іноземних лідерів, тепер використовується противниками президента Дональда Трампа для його повалення.

«Кольорова революція — це тактика, що впливає на зміну режиму, — сказав The Epoch Times офіцер спецпідрозділу, який побажав залишитися невідомим. — Я бачу, що відбувається марксистське повстання».

Революція троянд у Грузії в 2003 році. AFP/Getty Images

За його словами, «Проєкт цілісності перехідного періоду» (Transition Integrity Project) 2019 року — це показник того, що події президентських виборів були «відкрито організовані» «марксистами в Демократичній партії і їх марксистськими союзниками в іноземних урядах».

«Можливо, все сталося не так, як вони хотіли, тому що кожен раз, коли ви здійснюєте подібну операцію, ворог отримує право голосу.

Але план полягав не в тому, щоб програти вибори. Президентський пост ніколи і не був метою опозиції. Вона [опозиція] хотіла кардинально змінити країну, підірвати ефективність Конституції».

Секретна тактика опозиціонерів

За словами офіцера спецпідрозділу, для досягнення своєї мети опозиція, яка виступає проти Трампа, зосередила всі зусилля на тому, щоб вплинути на вибори.

Президент США Дональд Трамп на мітингу в підтримку сенатора Девіда Пердью (штат Джорджія) і сенатора Келлі Леффлер (штат Джорджія), 5 грудня 2020 року в Валдоста, штат Джорджія. Spencer Platt/Getty Images

Деякі з найбільш помітних «кольорових революцій» відбулися на тлі заворушень, викликаних спірними виборами.

У 2004 році масові протести в Україні після звинувачень у фальсифікації президентських виборів призвели до нового голосування, яке виграв Віктор Ющенко — кандидат, якого підтримували Європейський союз і США.

Спочатку на виборах переміг кандидат Віктор Янукович.

Ранок першого дня Помаранчевої революції/commons.wikimedia.org/CC BY-SA 3.0

Офіцер сказав, що тактику, яку використовує опозиція проти Трампа, можна знайти в керівництві сил спеціального призначення з повалення уряду.

«Тому, що ви дізналися від мене, можна знайти підтвердження в усіх старих доктринах нетрадиційної війни, — сказав він. — Ви можете звернутися до інструкцій і знайти інформацію, яку я вам розповідаю».

Потім офіцер повідомив про те, як Барак Обама використав свій восьмирічний термін на посту президента, щоб «"посіяти" своїх політичних союзників по всім установам».

Колишнім президентом був створений «тіньовий уряд» або «підпілля», який підтримують старі медіа і бунтівники.

Колишній президент Барак Обама виступає на мітингу в Детройті, штат Мічиган, 26 жовтня 2018 року. Bill Pugliano/Getty Images

«Оскільки президент [Трамп] не міг ввести своїх людей в адміністрацію, по суті, була третя адміністрація Обами. Ми прийшли до того, що маємо сьогодні: підпілля — люди всередині уряду.

Ми бачили, як вони виступали проти президента, як намагалися домогтися імпічменту.

«Преса — це помічник зовні. Єдине питання, яке ми втратили, — справжні партизанські сили. Ми помиляємося, вважаючи, що це всього лише «антифа*» або Black Lives Matter**. У цих рухах залучені професійні революціонери».

*Антифа — міжнародний рух, що ставить собі за мету боротьбу з фашизмом. Об'єднує ліві і ліворадикальні партії й організації, різні автономні групи, а також громадські організації, що борються з неонацизмом і расизмом.

**Black Lives Matter — громадський рух, що виступає проти расизму і насильства щодо чорношкірих, особливо проти поліцейського насильства.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

New York Post опублікувала статтю про компрометуючі електронні листи, які виявили на ноутбуці Хантера Байдена (ВІДЕО)

Директор національної розвідки США: до оголошення президента потрібно розв'язати проблеми з виборами

1,5 млн підроблених бюлетенів для виборів у США надрукували в Китаї (ВІДЕО)

Апеляційні суди відхилили позови кампанії Трампа (ВІДЕО)

Якщо справа дійде до палати представників — Трамп може перемогти на виборах

Пенсільванія в очікуванні переможця. Суддя призупинила підтвердження результатів виборів (ВІДЕО)