П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Нову медіа платформу Трампа запустять через 3-4 місяці, – колишній радник

Субота, 3 квітня 2021 року

Кори Левандовский, бывший старший советник кампании Трампа 2020 года.

Соціальна медіаплатформа колишнього президента Дональда Трампа дебютує через 3-4 місяці: повідомляє Корі Левандовські, колишній старший радник кампанії Трампа 2020.

Левандовські в інтерв’ю Newsmax березня описав платформу як «інтерактивний інструмент комунікації, за допомогою якого президент матиме можливість розміщувати інформацію, яку люди зможуть обговорювати та спілкуватися безпосередньо з ним».

За його словами, на відміну від Big Tech і їх культури скасування і бойкоту, коли незгодних з їх філософією просто виключають, це буде платформа на якій повідомлення президента Америки будуть доступні всім і буде можливість для інших людей висловити свою думку і спілкуватися у вільному форматі без остраху бути заблокованими або інших подібних дій у відповідь.

Нова платформа не буде покладатися на Amazon та їхні сервери, повідомив Левандовські відповідаючи на питання про те, що зроблено для того, щоб соціальні медіа Трампа не спіткала доля соціальної мережі Парлер (Parler).

Платформа буде побудована з нуля, що дозволить самостійно контролювати її поширення. За словами Левандовські колишній президент працював над платформою «довгий час».

Джейсон Міллер, нинішній радник Трампа, сказав минулого тижня, що президент скоро створить платформу, яка «повністю перебудує гру» і приверне «десятки мільйонів» користувачів.

Трамп був заблокований в Twitter і Facebook після подій 6 січня в Капітолії США, що позбавило його прямого зв’язку з десятками мільйонів його прихильників. Обидві компанії стверджували, що послання президента можуть спровокувати насильство. Конгрес США пізніше зняв з Трампа аналогічні звинувачення, висунуті демократами.

Відтоді ряд світових лідерів висловили стурбованість з приводу цензури. Обліковий запис Трампа в Twitter заблокований назавжди, в той час, як Facebook обговорює можливість відновлення доступу до соцмережі колишньому президенту.

Як нещодавно повідомив сенатор Берні Сандерс, йому було «некомфортно» через те, що Twitter видалив обліковий запис Трампа, і попередив, що таким же чином може бути заблокований будь-хто з іншими поглядами.

За словами Левандовські, він часто не згоден з Берні Сандерсом, але в цьому випадку вважає, що він абсолютно правий, бо якщо можна заблокувати президента Сполучених Штатів, лідера вільного світу, то значить можна заблокувати будь-кого.

Comments   

загрузка...