Четвер, Тра 13, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Кішки або собаки: фахівці підрахували, кого більше люблять в різних країнах світу, і хто все ж найпопулярніший (ФОТО)

Субота, 1 травня 2021 року

Настав час з'ясувати це раз і назавжди! Хто популярніший у людей: кішки або собаки? Суперечки ведуться століттями, але зараз людство обзавелося інтернетом, соцмережами, зручною і більш об'єктивною методикою зборів даних і такими дослідницькими компаніями, як Budget Direct Pet Insurance, яка і зробила сенсаційне відкриття.

Як же порахувати у світовому масштабі кішок чи собак? Відповідь проста, якщо подумати, як звичайні люди найчастіше демонструють свою любов до тварин. Чому б не звернутися до фотографій тих чи інших і порівняти їхню кількість?

Отже, дослідники підрахували кожен пост в інстаграм з хештегом #ilovedogs, #dogloversclub або #doglovers (це міжнародні хештеги) і зробили те ж саме з кішками (#ilovecats тощо). Потім вони використовували геоданні, щоб дізнатися, скільки постів із псами і котами було зроблено в кожній частині світу.

І вуаля — у нас є чітка картина того, де більше люблять котів, а де собак, і хто зрештою більш популярний.

Коти проти собак у всьому світі: хто з них популярніший в різних країнах світу

Персиковим кольором позначені країни, де частіше фотографували котів, синім — де фотографували собак. Таким чином весь світ можна поділити на країни котолюбів і собаколюбів.

Рідко зустрічається зелений колір — бойова нічия. Тут тільки три країни: Колумбія, Чилі і раптово Чехія.

Загалом у 91 країні спостерігається перевага інстаграмних публікацій на користь кішок і лише в 76 країн — на користь собак. Територія любителів котиків охоплює найбільші держави світу: Канади (52,3% фото кішок), Китай (88,2% фото кішок) і, Росію (64% фото кішок). Собакам дісталися теж немаленькі Бразилія, США, Індія й Австралія.

Однак собаки захоплюють більше континентів. Кішки заполонили лише Євразію, зате країни-собачники частіше зустрічаються в Північній і Південній Америках, Океанії та Африці.

Австралія — країна кенгуру, коал, павуків і СОБАК. Єдиний континент, де пси святкували абсолютну перемогу

Тасманія — єдиний австралійський штат, де люди публікують більше фотографій кішок, ніж собак. Загалом 40% австралійських родин мають собак, і тільки 27% — кішок.

США — також країна собачників

Зате Аляска — котяча!

1 місце — Морпет, Великобританія (100%)

2 місце — Гардіан, США (100%)

3 місце — Пуебло, Мексика (100%)

Відсотки демонструють перевагу зазначених хештегів на користь кішок/собак. У багатьох містах спостерігається абсолютна домінація когось одного, у такому випадку місця розподіляються за кількістю хештегів.

Ну і яка ж відповідь на головне питання? Вона наступна: кішок можна вітати з перемогою у вічному протистоянні — вони найпопулярніші тварини у світі, але дослідження показує, наскільки близькі їхні показники із собачими.

Вся битва ще попереду!

Comments   

загрузка...