П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поширення COVID-19 за кордон - це «масове вбивство», вважає китайський експерт

П'ятниця, 2 квітня 2021 року

Китайський аналітик Гордон Чан на конференції в Орландо, штат Флорида, США, 25 лютого 2021 року. Tal Atzmon/The Epoch Times

Гордон Чан, автор книги «Майбутній крах Китаю», говорив про амбіції комуністичної партії Китаю (КПК) в біологічній війні, експериментах на людях і про позицію Байдена щодо Китаю в інтерв'ю  програмі The Epoch Times «Перехрестя» (Crossroads).

Різні звіти показали, що китайські військові збирають генетичні дані в іноземців, що може дозволити їм націлюватися на певні кола ДНК в залежності від раси.

«Китай хоче мати ДНК-профілі іноземців, тому що це дає їм більше інформації, щоб робити те, що ми щойно обговорили, а саме віруси, що атакують лише певні етнічні чи расові групи, — сказав Чан. — Таким чином, чим більше даних вони збирають, тим більше інформації у них є для цього ».

«І, до речі, Китай забороняє передачу ДНК-профілів китайців з країни. Це наводить на думку, що вони замишляють щось зловісне».

Багато країн проводять розробки біологічної зброї в оборонних цілях, проте, за словами Чана, Китай навмисно випустив вірус КПК* (COVID-19) за межі своїх кордонів.

Він сказав, що дотепер невідомо, чи виник вірус природним шляхом, або це випадковий витік з лабораторії. Проте подальші дії режиму були гранично ясні.

«Китай тільки 20 січня оголосив про передачу вірусу від людини до людини, — зазначив Чан. — Якби Китай нічого не сказав про заразність хвороби, це було б надзвичайно безвідповідально. Але ми знаємо, що Пекін збрехав з цього приводу. Вони намагалися сказати світові, що це не заразно, хоча знали, що це не так».

«Вони також чинили тиск на країни, щоб ті не вводили обмеження на поїздки і карантин для прибуваючих з Китаю, хоча блокували свою країну. ... Це означає, що Сі Цзіньпін, мабуть, думав, що це буде ефективно для відправки вірусу з Китаю».

З огляду на брехню про незаразність і введення суворих обмежень усередині країни при одночасному вирішенні міжнародних поїздок, можна зробити тільки один висновок, вважає Чан.

«Китай навмисно поширив цю хворобу за кордон, а це означає, що всі люди, які померли за межами Китаю, є убитими. Це масове вбивство 2,4 мільйона осіб».

Люди в захисних костюмах готуються розпорошити дезінфікуючий засіб на вулиці в районі Гаочен, який був оголошений зоною високого ризику в Шіцзячжуані, в провінції Хебей на півночі Китаю, 15 січня 2021 року. STR/CNS/AFP via Getty Images

Чан також прокоментував експерименти над людьми в Китаї зі зміни геному людини з метою створення нової раси «супер-китайців», як показав колишній директор національної розвідки Джон Реткліфф.

У 2018 році один китайський дослідник виявив, що після того, як він модифікував ключовий ген людини, народилася пара дівчаток-близнят. Він стверджував, що ген змінили, щоб дівчатка стали стійкими до ВІЛ, проте інші експерти стверджують, що це було зроблено для підвищення інтелекту.

«Це означає одне — у них немає етичних рамок в цьому відношенні. Цей експеримент над дівчатками-близнятами викликав обурення в усьому світовому науковому співтоваристві, тому що подібні експерименти з геномом людини вважаються неетичними. Отже, ми знаємо, що в Китаї можливо все», — каже Чан.

На питання про його погляди на позицію Байдена стосовно компартії Китаю, Чан сказав, що погляди президента застаріли.

«У нього якесь вельми розпливчасте уявлення про Китай».

Чан розкритикував Байдена за те, що він представив американському суспільству геноцид уйгурів, який чинить компартія Китаю, як культурну норму, заявивши, що американський президент не повинен в це втручатися.

Чан сподівається, що Байден усвідомлює і зрозуміє злостивість китайського режиму. Він попередив, що мова не йде про звичайну конкуренцію в існуючій міжнародній системі:

«Сі Цзіньпін хоче замінити цю міжнародну систему».

Джерело: The Epoch Times

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Comments   

загрузка...