П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

ЄС закликає США розробити спільний звід правил, щоб обмежити вплив технологічних компаній

Вівторок, 2 лютого 2021 року

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заходить в будівлю штаб-квартири Єврокомісії перед самітом Європейського союзу, Брюссель 10 грудня 2020 року. JOHN THYS/POOL/AFP via Getty Images

У вівторок голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн закликала президента США Джо Байдена допомогти скласти звід загальних правил, щоб обмежити владу великих технологічних компаній, таких як Фейсбук і Твіттер, пише Associated Press.

Фон дер Ляєн заявила у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що «темні сторони цифрового світу» частково стояли за штурмом будівлі Конгресу США 6 січня.

«Бізнес-модель онлайн-платформ впливає не тільки на вільну і чесну конкуренцію, а й на наші демократії, безпеку і якість інформації», — сказала голова.

Вона запропонувала «створити звід правил цифрової економіки», які будуть охоплювати захист даних, правила конфіденційності й безпеку найважливіших об'єктів інфраструктури.

За словами фон дер Ляєн, ЄС хоче, щоб технологічні гіганти брали на себе відповідальність «за те, як вони поширюють, просувають і видаляють контент».

Голова також послалася на рішення Твіттера видалити акаунт Дональда Трампа, який на той момент обіймав посаду президента США.

«Як би Твіттеру ні хотілося видалити обліковий запис Трампа, таке серйозне порушення свободи слова не повинно ґрунтуватися тільки на правилах компанії», — сказала вона.

«Для того, щоб приймати рішення з серйозними наслідками, необхідна система законів».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...