П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Гонконгські розробники створили персональний очищувач повітря, який ефективніший за його аналоги, — Quair (ВІДЕО)

Четвер, 1 квітня 2021 року

Стартап із Гонконгу розробив портативний міні-пристрій, який очищає повітря і вбиває в ньому шкідливі бактерії. За словами фахівців, Quair охоплює приблизно в 3 рази більший простір, ніж інші очисники такого типу.

Троє колег Томас, Джейсон і Енді розповідають, що ідея створення кишенькового очищувача повітря з'явилася у них під час пандемії, коли кожен з них думав про те, чим він може допомогти рідним і друзям у ситуації, що склалася. Працюючи в районі Куун Тонг в Гонконзі, вони вирішили сконструювати апарат, який міг би позбавити людей від симптомів алергії, очищаючи повітря навколо користувача від забруднень і шкідливих бактерій.

У результаті співпраці з експертами з очищення повітря командою було розроблено Quair Plasma Mini Wearable Air Purifier. Винахід вирізняється високою здатністю до видалення небезпечних речовин, великим радіусом дії і компактним дизайном.

Як пояснюють творці, більшість існуючих кишенькових очищувачів повітря не видаляють забруднення, а лише змушують їх опускатися на прилеглі поверхні, де вони все ще можуть становити небезпеку для здоров'я.

Процес очищення в Quair Plasma є ефективнішим і здійснюється у два етапи. Спочатку пристрій виділяє в повітря позитивні й негативні іони, а потім розподіляє їх за допомогою мініатюрного вентилятора. Ці іони виявляють забруднювачі і повністю руйнують їх, у результаті чого повітря навколо користувача стає чистішим і безпечнішим.

Пристрій, який можна носити на шиї як кулон, важить 85 грамів. Він працює на акумуляторі, який витримує 8–10 годин безперервної роботи без підзарядки.

Винахідники сподіваються, що новий персональний очищувач допоможе людям піклуватися про своє здоров'я, що особливо актуально під час поширення коронавірусу COVID-19.

Quair Plasma Mini доступний на платформі Indiegogo за початковою ціною 48 євро. Компанія планує почати відправляти замовлення по всьому світу на початку 2021 року.

Читайте далі:

Створено портативну вітряну міні-турбіну, що заряджає USB-гаджети в поході

Кишеньковий пристрій для визначення ВІЛ отримав дизайнерську нагороду від Dezeen

Як позбутися запаху фарби: 11 способів

Comments   

загрузка...