П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Американка знайшла на землі крихітного малюка і забрала його собі. Він виріс і перетворився на пухнастого красеня (ФОТО)

П'ятниця, 2 квітня 2021 року

Поки одні добрі люди беруть вихованців з притулків або звертаються до заводчиків, інші знаходять своїх майбутніх улюбленців прямо у себе під ногами. Таким чином американка Джессіка Адамс стала господинею крихітної рожевої грудочки, яку вона знайшла на землі, коли йшла додому разом зі своїм сином. Батьків звірка поблизу не було, тому Джессіка вирішила забрати його собі, щоб врятувати малюка.

Жінка знайшла на вулиці маленького звірка без батьків і вирішила йому допомогти

Джессіка сумнівалася, що білченя виживе

Жінка прокидалася кілька разів за ніч, щоб перевірити, як там її підопічний. З білченям все було добре, і він пережив першу ніч в новому будинку.

Малюка назвали Стів

Джессіці довелося годувати його молоком зі шприца, тому що він був ще занадто маленьким, щоб харчуватися самостійно.

За словами Джессіки, їй здавалося, що у неї вдома знову з'явився немовля

Незабаром Джессіка стала навіть брати Стіва з собою на роботу, де все ще годувала його зі шприца. За словами жінки, чоловік назвав її божевільною.

Незабаром у білченя з'явилося своє житло на вулиці

Поки Стів жив в будинку, він дуже любив пожувати книжки та інші предмети, а також поборотися з плюшевими іграшками. Зате на вулиці у нього з'явилася можливість розважатися на свіжому повітрі.

Але одного разу, коли Джессіка повернулася додому, Стіва в будиночку не виявилося

Як розповіла Джесіка виданню The Dodo, вона довго плакала через те, що її улюбленець пропав. Однак через деякий час Стів повернувся — він шукав їжу. За словами жінки, вона зрозуміла, що її вихованець цілком може бути самостійним, тому за нього не варто турбуватися.

Незабаром Стів знайшов собі подружку, і Джессіка стала годувати вже всіх навколишніх білок

Попри те, що Стів тепер доросла і вільна білка, він не пропускає нагоди зайти в гості.

Comments   

загрузка...