ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

AB InBev Efes Україна на FMCG конференції представила сервіс ВиBEERрай

Велика Епоха
AB InBev Efes Україна
AB InBev Efes Україна

Компанією AB InBev Efes Україна на конференції з онлайн продажу FMCG-товарів, був представлений кейс із запуску B2B Multi-vendor сервісу, який отримав назву «ВиBEERрай». На даному порталі партнери AB InBev Efes Україна можуть легко і швидко планувати і здійснювати закупівлі продукції у форматі 24/7, а також отримувати кваліфіковані консультації, що стосується вибору продукції, засновані на аналізі представленості товару.

На FMCG конференції від імені компанії AB InBev Efes Україна виступив Ярослав Сидорик, який займає посаду національного менеджера по технологіям та процесам продажів. Він представив сам сервіс, розповів про те, як компанія AB InBev Efes Україна прийшла до створення такого сервісу, про плани компанії на майбутнє, а також про те, які результати платформа «ВиBEERрай» принесла за 10 місяців з моменту запуску.

Які можливості є у сервісу «ВиBEERрай» від AB InBev Efes Україна?

За допомогою нового сервісу, клієнти AB InBev Efes Україна тепер мають можливість здійснювати закупівлі продукції, для поповнення асортименту максимально швидко, економлячи свій час, з мінімізацією соціального контакту, що вкрай важливо в сучасному світі. Подібний сервіс AB InBev Efes Україна запустила першою з усіх українських представників пивної індустрії.

Згідно з наявною статистикою AB InBev Efes Україна, вже на момент кінця березня 2021 року більше 15% обсягу традиційної торгівлі і HoReCa перейшло на онлайн B2B-платформу «ВиBEERрай». У плани компанії входить, підвищити цей показник до 30% вже до кінця 2021 року.

Ярослав Сидорик також розповів, що під час запуску онлайн-платформи «ВиBEERрай», компанією AB InBev Efes Україна враховувалися сучасні тенденції запитів клієнтів, які вибирають швидкий і безпечний сервіс. Він дозволяє отримувати необхідні товари в максимально стислі терміни і не наражати себе на небезпеку, в зв'язку з пандемією, що має місце у світі. У той же час B2B платформа «ВиBEERрай» зможе успішно працювати і надалі, вносячи свій внесок в зручність взаємин між виробником і покупцем.

«ВиBEERрай» від AB InBev Efes Україна постійно вдосконалюється

Компанія AB InBev Efes Україна націлена на розширення сервісу для торгових точок, і тому вже сьогодні, користуючись сервісом «ВиBEERрай», можна не тільки замовляти продукцію, але і супутні товари, максимально економлячи час.

На сьогоднішній день онлайн-платформою «ВиBEERрай» користуються понад 15 тисяч активних торгових точок в Україні, які отримують продукцію з більш ніж 80 складів дистриб'юторів по всій країні. Це дає можливість покрити 98% території України, в результаті чого компанія AB InBev Efes Україна додатково отримала 7% продажів в торгових точках, які працюють з цією платформою.