Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Помпео закликав адміністрацію Байдена дати рішучу відсіч Пекіну

Вівторок, 6 липня 2021 року

Колишній державний секретар США Майк Помпео на Конференції політичних дій консерваторів в Орландо, штат Флорида, 27 лютого 2021 року. (Tal Atzmon/The Epoch Times)

Колишній держсекретар США Майк Помпео впевнений, що агресивний тон компартії Китаю (КПК) викликаний тим, що лідери КНР вважають нинішній уряд США слабким, і закликав адміністрацію президента Байдена серйозно поставитися до цього питання.

1 липня під час церемонії з нагоди 100-річчя заснування Комуністичної партії Китаю генеральний секретар компартії Сі Цзіньпін заявив: «[Ми] абсолютно не дозволимо ніяким іноземним силам залякувати, пригнічувати або поневолювати [Китай] ... Якщо хтось [з іноземних сил] живить такі навіжені фантазії і має намір так вчинити, він неодмінно розіб'є собі в кров голову об Велику сталеву стіну, побудовану з плоті та крові понад 1,4 мільярда китайців».

Того ж дня, 1-го липня, в інтерв'ю Джессі Уоттерс на телеканалі Fox News Майк Помпео сказав, що така поведінка Пекіна вказує на те, що США вже не сприймаються китайськими лідерами як серйозний суперник, а також що за 6 місяців роботи нової адміністрації поки не видно, як Америка планує виправити це становище.

За його словами, наприклад, компартія Китаю заблокувала всебічне розслідування походження вірусу COVID-19, але адміністрація Байдена дотепер не дала Пекіну ясно зрозуміти, що він буде притягнутий за це до відповідальності і також не покарала КПК за переслідування людей в Гонконзі і Сіньцзяні.

«КПК бачить слабкі місця і бачить, що [нинішній] уряд не готовий до таких же рішучих і твердим дій у відповідь, як адміністрація Трампа, що було ефективним способом стримування Сі Цзіньпіна.» - каже Помпео.

Він також вважає, що Сі дійсно має серйозні амбіції, а не просто намагається напустити на себе грізний вигляд.

«Сі Цзіньпін налаштований серйозно. Він дуже агресивний. Він вважає, що Сполучені Штати занепадають. Він помиляється, але керівництву США потрібно довести, що він помиляється.» - впевнений Помпео.

Джессі Уоттерс сказав, що армія КПК готується до наступу, тоді як армія США зосереджена на різних питаннях, таких як «(гендерна) різноманітність». Наприклад, консервативний оглядач Метт Уолш отримав від сім'ї чинного моряка ВМС документ, в якому говорилося, що ВМФ проведе обов'язкову «екскурсію за різноманітністю» в Сан-Дієго, Каліфорнії, щоб привітати новобранців з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Піт Хегсет, ведучий програми Fox and Friends Weekend, також повідомив, що на думку деяких фахівців, компартія Китаю готується до «необмеженої війни (warfare)», в той час, як американські військові під керівництвом нинішнього уряду проводять «необмежене пробудження (woke-fare)».

Джерело: The Epoch Tmes

Comments   

загрузка...