Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чехам заборонили поїздки в Росію і Туніс через сплеск COVID-19 в цих країнах

П'ятниця, 2 липня 2021 року

Робочий в захисному костюмі дезінфікує пасажирський літак авіакомпанії Smartwings в аеропорту Вацлава Гавела в Празі, Чеська Республіка, 21 травня 2020 р. (David W Cerny/Reuters)

Міністерство охорони здоров'я Чехії заборонило чехам їздити в Росію, Туніс і ряд інших країн через несприятливу епідеміологічну обстановку з COVID- 19 в цих країнах, повідомило міністерство у вівторок, 29 червня.

У понеділок в Чеській Республіці зареєстрували тижневе збільшення числа хворих на COVID- 19. За сім днів показник зріс зі 118 до 157 випадків. Вперше після досягнення в березні піку захворюваності тенденція до зниження в Чехії змінилася.

Заборона на поїздки набрала чинності 1 липня, для Росії і з наступного тижня — для Тунісу. Обидві країни зареєстрували сплеск коронавірусу в останні дні.

Міністерство додало в список Росію, Туніс, Парагвай і Намібію до десятка інших, включаючи Індію і Бразилію, куди туристичні поїздки вже заборонені. Туніс — популярний туристичний напрям для чехів.

Уряд скликав спеціальне засідання, щоб обговорити дії у зв'язку з поширенням в країні варіанту «дельта», вперше виявленого в Індії.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...