ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Південній Кореї загинули 9 осіб, коли 5-поверхова будівля впала на автобус

Велика Епоха
Пожежники шукають тих, хто вижив в зруйнованій будівлі у Кванджу, Південна Корея, 9 червня 2021 р. (Chung Hoi-sung/Yonhap via AP)

Як повідомила місцева влада, 9 червня під час знесення п'ятиповерхової будівлі на півдні Південної Кореї уламки будинку повалилися на автобус. В результаті загинули дев'ять пасажирів і вісім отримали серйозні поранення.

«Шматки бетону зі впавшої будівлі в південному місті Кванджу повалилися на автобус з 17 пасажирами, який зупинився на сусідній вулиці», — повідомило Національне пожежне управління.

«Прибулі на місце події співробітники МНС врятували з автобуса вісім осіб, всі серйозно поранені. Потім рятувальники виявили дев'ять тіл», — йдеться в заяві агентства.

Офіцер пожежної охорони Кім Сок-Сун сказав на брифінгу, що всі робочі з будівельного майданчика були евакуйовані до обвалення. Деякі робочі повідомили слідчим, що перед обваленням вони закрили пішохідну доріжку біля будівлі.

Представники пожежної служби заявили, що співробітники служби екстреної допомоги все ще шукають людей, які могли опинитися під уламками. Причина обвалення поки невідома.

Місцеве телебачення показало, як уламки падають на автобус і покривають вулицю величезною хмарою пилу. На відеозаписі видно, як десятки рятувальників з носилками і ломами шукали тих, хто вижив, а екскаватори вивозили купи розваленого бетону і вигнуті сталеві балки, що розсипалися по шосе.

Джерело: The Epoch Times