Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Невиявлені китайські флотилії підозрюються у вторгненні в води Аргентини: доповідь

Понеділок, 7 червня 2021 року

25 серпня 2017 року в Галапагоському морському заповіднику заарештовано судно під прапором Китаю за перевезення близько 300 тонн риби, в тому числі кількох зникаючих видів, таких як акула-молот. (Juan Cevallos/AFP via Getty Images)

У недавньому звіті задокументовано до 6000 іноземних риболовних суден, які відключили свої загальнодоступні пристрої стеження більш ніж на 24 години в прикордонних національних водах Аргентини. Вони можуть вести незаконний промисел у виключній економічній зоні країни (ВЕЗ).«Китайський флот був відповідальний за 66% цих випадків», — повідомляється в червневій доповіді Oceana, вашингтонської некомерційної організації, присвяченій захисту і відновленню світового океану.

У звіті стверджується, що сотні китайських риболовецьких суден в основному полюють на кальмарів, які життєво важливі як для економіки, так і для екосистеми Аргентини.

У звіті робиться висновок, що з січня 2018 року по квітень цього року невиявленна промислова діяльність зайняла понад 600 тис. годин, і багато суден відключали свою автоматичну ідентифікаційну систему (АІС) в межах пів кілометра від виключної економічної зони Аргентини.

Технологічна онлайн-платформа від Global Fishing Watch, запущена в 2016 році компаніями Oceana, SkyTruth і Google, відстежує і записує дані про назву судів, державних прапорах і їх місцезнаходження.

Доповідь Oceana, на якій показано китайські судна вздовж національних вод Аргентини. (Courtesy of Oceana)

«Для мене це особливо тривожно і підозріло, коли рибальські судна мають ці прогалини в даних відстеження так близько до краю ВЕЗ іншої країни», — повідомила The Epoch Times Марла Валентайн, менеджер кампанії Oceana по боротьбі з незаконним рибальством і прозорістю.

«Коли судна відключають свої пристрої стеження AIS, це може приховати від громадськості такі дії, як рибальство, зупинки та місцезнаходження судів, а також може замаскувати потенційно незаконне поводження, таке як перехід в ВЕЗ Аргентини для риболовлі», — написала вона.

Ці іноземні флотилії в основному ловлять аргентинський кальмар (Illex argentinus). Економічно важливий вид мешкає уздовж узбережжя Аргентини, Уругваю і Бразилії, приносять в середньому $ 597 млн, а іноді і до $ 2,4 млрд на рік економіці Південної Америки.

Кальмар також є їжею для таких риб, як тунець і риба-меч. У звіті попереджається, що загибель цих популяцій може привести до екологічної спустошення.

У звіті також зазначено, що понад 800 іноземних судів провели близько 900 тис. годин зареєстрованого рибальства, 69% з яких припадають на 400 з гаком китайських судів. Решта прибули з Тайваню, Кореї та Іспанії.

Місцеві ж рибальські судна Аргентини проводили менш як 1% промислових операцій в тих же водах.

За даними VOA News, Китаю, найбільшій риболовецькій країні світу, належить чверть риболовних суден у світі і понад третина світового улову.

«Нашим океанам потрібен захист, а не безрозсудний вилов риби з боку Китаю та інших країн», — сказала Валентайн в пресрелізі від 2 червня.

Вона пропонує урядам краще контролювати імпортовані морепродукти, щоб гарантувати безпеку і законність продукції.

«Можливість простежити шлях риби від човна, з якого вона була спіймана, і до моменту, коли вона потрапить на тарілку споживача, є ключем до зниження ймовірності імпорту продуктів незаконного, приховуваного і нерегульованого промислу», — підкреслила Валентайн.

Управління рибальства Китаю встановило штрафи за незаконний і неправомірний рибний промисел у 2020 році, але експерти кажуть, що неясно, як ці заходи застосовуються, повідомляє VOA News.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...