Неділя, Чер 13, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Франція штрафує Google у розмірі 220 мільйонів євро за несправедливу обробку онлайн-оголошень

Середа, 9 червня 2021 року

Жінка проходить повз логотипу Google на China International Import Expo в Шанхаї, Китай, 5 листопада 2018 р. (Ng Han Guan/AP Photo)

Французька антимонопольна служба вирішила 7 червня оштрафувати Google на 220 млн євро за зловживання «домінуючим становищем» в секторі онлайн-реклами. Це є безпрецедентним кроком, йдеться в повідомленні організації.

У заяві зазначено, що методи, використовувані Google, «особливо серйозні», оскільки вони карають конкурентів Google на певних ринках і видавців мобільних сайтів і додатків.

«Влада нагадує, що компанія, яка займає домінуюче становище, несе особливу відповідальність», — йдеться в заяві.

Головний офіс Google в Маунтін-В'ю, Каліфорнія, не заперечував наведені факти і вирішив залагодити справу, запропонувавши внести зміни в принцип роботи сервера оголошень DoubleClick for Publishers (DFP) і платформи SSP AdX.

Глава антимонопольного управління Ізабель де Сільва заявила, що це рішення було безпрецедентним.

«[Це] перше в світі рішення вивчити складні алгоритмічні процеси аукціонів, за допомогою яких працює медійна реклама в інтернеті», — сказала вона.

«Цей штраф поряд із зобов'язаннями Google по внесенню змін дозволить відновити рівні умови для всіх гравців ринку і можливість для видавців сайтів і додатків максимально використовувати свій рекламний простір», — додала де Сільва в заяві.

Юридичний директор Google France Марія Гомрі заявила в блозі в понеділок, що Google останні два роки співпрацює з французькою спостережною службою з питань, пов'язаних з рекламними технологіями, зокрема платформою редакторів Google Ad Manager. Вона написала, що домовленості, досягнуті під час переговорів, «полегшать використання редакторами даних і наших інструментів з іншими рекламними технологіями».

«Після проведення випробувань в найближчі місяці нові зміни будуть широко застосовані, а деякі в світовому масштабі», — сказала Гомрі.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...