ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У США лікарі та батьки подали в суд через дозвіл на екстрене використання вакцини проти COVID-19

Велика Епоха

Численні лікарі і батьки подали в суд на Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США і його секретаря Ксав'єра Бесерра, прагнучи запобігти поширенню дозволу на екстрене використання вакцин COVID-19 для дітей у віці до 16 років.

Максу Зіто, 13 років, прищеплює медсестра Карен Пальяро в центрі масової вакцинації Hartford Healthcares в Конгрес-центрі Коннектикуту в Хартфорді, штат Коннектикут, 13 травня 2021 р. (Joseph Prezioso/AFP via Getty Images)

Американська некомерційна організація Асоціація докторів США (America's Frontline Doctors) і батьки 19 травня подали клопотання про забезпечення позову до федерального окружного суду США на північний федеральний судовий округ Алабами. Пояснивши це тим, що «кожен позивач з дітьми або пацієнтами цільової вікової групи повинен бути готовим до того, що може непоправно постраждати від даної пропозиції».

Клопотання направлено проти Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США і його відповідних підрозділів і персоналу, включаючи: Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA), Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC), Національні інститути охорони здоров'я (NIH), Бесерра — помічника секретаря Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США по готовності і реагування, а також Консультативний комітет Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США з вакцин та супутнім біологічним продуктам.

«Ми ніколи не спостерігали такого рівня побічних ефектів у будь-якої вакцини, без вжиття заходів з боку Управління з контролю за продуктами і ліками США», — говорить доктор Анджеліна Фарелла, директор педіатричної медичної служби асоціації докторів США. «Вакцина проти ротавірусу була скасована в 15 випадках не смертельних побічних ефектів, а вакцина проти свинячого грипу була скасована у випадках 25 смертей. Але тепер, за власними даними Центру з контролю і профілактики захворюваності США, ми спостерігаємо зростання смертності від цих вакцин на 12000 відсотків, і вони все ще говорять про те, щоб дати її нашим дітям».

Флакон з вакциною Pfizer від COVID-19 в Сіетлі, штат Вашингтон, 24 січня 2021 року (Ted S. Warren / AP Photo)

У заяві говориться про те, що, відповідно до власних медичних і наукових даних Центру з контролю і профілактики захворюваності США, за останні чотири місяці було зареєстровано понад 4000 смертей в результаті вакцинації від COVID-19, в порівнянні з 1500 смертельними випадками від всіх вакцин за попередні десять років.

Доктор Фарелла сказала, що у дітей за статистикою нульовий ризик зараження COVID-19. Дані показують, що виживання пацієнтів з COVID-19 у віці до 20 років становить 99,997 відсотка.

«Немає громадського інтересу в тому, щоб піддавати дітей програмі вакцинації для захисту від хвороби, яка їм просто не загрожує», — пояснила провідний адвокат скаржників Лоуелл Беккрафт. «Діти за своєю природою не здатні давати усвідомлену згоду. Ні діти, ні їхні батьки, можливо, не можуть дати усвідомлену згоду на ці вакцини, оскільки секретар Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США не зміг розкрити ... навіть мінімальну встановлену законом інформацію про ризики та альтернативні методи лікування».

10 травня Управління з контролю за продуктами і ліками США розширило використання вакцини Pfizer проти COVID-19 серед дітей у віці від 12 років, заявивши, що вакцина безпечна і забезпечує надійний захист для підлітків молодшого віку.

Два дні потому Консультативний комітет з проблем вакцинації, який пропонує допомогу Центрам по контролю і профілактиці захворювань США, одноголосно проголосував за ухвалення використання вакцини Pfizer для дітей у віці від 12 до 15 років.

«Для того, щоб вакцинація зробила свою справу, ми повинні зробити цю важливу частину. Це означає вакцинацію якомога більшого числа людей, що мають право на вакцинацію», — сказала директор Центру з контролю і профілактики захворювань США Рошель Валенські.

Доктор Рошель Валенські, директор Центру з контролю і профілактики захворювань, дає свідчення під час слухань Комітету Сенату США з охорони здоров'я, освіти, праці і пенсій для вивчення реакції на COVID-19 з акцентом на оновлену інформацію від федеральних посадових осіб на Капітолійському Пагорбі у Вашингтоні, 18 березня 2021 р. (Susan Walsh/Pool via Reuters)

У той час компанія Pfizer також оголосила, що проводить оцінку безпеки та ефективності своєї вакцини у дітей від 6 місяців до 11 років.

У повідомленні йдеться: «Ми б всі хотіли залишити COVID-19 позаду, але ми повинні нести відповідальність за це як лікарі, батьки і як нація. Тут людей вводять в оману, і ми повинні гарантувати, що не позбавляємо наших дітей майбутнього через поспіх внести вакцину, яка не була повністю протестована і схвалена», — доктор Терін Кларк, виконавчий директор Асоціації докторів США зі зв'язків з громадськістю.

Згідно із заявою Асоціації докторів США, дослідники стурбовані тим, що шиповидні білки з вакцин можуть викликати захворювання навіть без вірусу, проникнути через гематоенцефалічний бар'єр і посилити аутоімунні розлади.

Позивачі заявили в петиції, що вони не проти вакцини COVID-19 і що більшість з них або всі були вакциновані в минулому.

Минулого тижня Центри з контролю і профілактики захворювань США заявили, що розслідують повідомлення про запалення серця у підлітків і молодих людей, які отримали вакцину проти вірусу КПК* (комуністичної партії Китаю).

Мінімум 18 підлітків і молодих людей в Коннектикуті були госпіталізовані через міокардит або запалення серця після вакцинації від COVID-19.

«Наші фахівці в галузі охорони здоров'я та медицини як і раніше продовжують говорити про те, що вакцинація для дітей у віці від 12 до 15 років є правильним кроком, що це обмежене число випадків», — повідомила журналістам в понеділок прессекретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі, вказавши, що президент Джо Байден був повідомлений про зареєстровані випадки. «І, очевидно, що ризики зараження COVID, значні навіть для людей цього віку».


За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань США, понад 77000 дітей у віці до 12 років отримали хоча б одне щеплення станом на 24 травня. Ще 2,1 мільйона осіб у віці від 12 до 15 років отримали як мінімум одне щеплення.

Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США не відповіло на прохання The Epoch Times це прокоментувати.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times