П'ятниця, Чер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Світ має зажадати від КПК компенсації за пандемію - Трамп (ВІДЕО)

Понеділок, 7 червня 2021 року

Бывший президент Дональд Трамп выступает на съезде штата NCGOP в Гринвилле, штат Северная Каролина, 5 июня 2021 года (Мелисса Сью Герритс / Getty Images)

Колишній президент Дональд Трамп заявив 5 червня, що США і весь світ мають зажадати від Комуністичної партії Китаю (КПК) відшкодування за пандемію і закликав адміністрацію Байдена підняти тарифи на китайські товари до 100%.

Колишній президент виступив з промовою на щорічному з'їзді Республіканської партії штату у Грінвіллі, Північна Кароліна.

«Прийшов час для Америки та всього світу вимагати від Комуністичної партії Китаю відшкодування і відповідальності. Ми всі повинні заявити єдиним голосом, що Китай повинен заплатити. Вони повинні заплатити » – сказав Трамп. «Сполучені Штати повинні негайно вжити заходів щодо введення 100-відсоткових ввізних тарифів на всі товари, вироблені в Китаї».

КПК сприяла поширенню пандемії COVID-19, не повідомивши органи охорони здоров'я світу про спалах захворювання в Ухані, Китай. Режим заблокував мегаполіс всередині країни, але дозволив міжнародні рейси в його аеропорти та з них. COVID-19 – хвороба, викликана вірусом КПК.

«Минулого року Китай завдав приблизно 16 трильйонів доларів економічних збитків Сполученим Штатам вірусом, який я називаю Китайським вірусом, тому що я хочу бути точним, який забрав життя сотень тисяч наших співгромадян» – сказав колишній президент.

За словами Трампа, пандемія змінила його торгову угоду, про яку він вів перемовини з Китаєм. У той час його адміністрація стягувала значні ввізні тарифи з китайських товарів і КПК відповіла на це своїми власними тарифами. Адміністрація президента Джо Байдена зберегла тарифи. Трамп відзначив, що в результаті цього «вливаються мільярди та мільярди доларів».

«Вперше за довгий час я згадав про торгову угоду» – зазначив Трамп. «Це було дуже вигідно. Але це так мало у порівнянні зі збитками, які були заподіяні. Ми повинні реінвестувати 100 відсотків всіх грошей, які ми збираємо по ввізним тарифам, щоб допомогти повернути робочі місця і фабрики з Китаю та інших місць назад в Америку ... ».

Відкатуючи назад багато регуляторних заходів Трампа, адміністрація Байдена водночас значною мірою зберегла ввізні тарифи та інші заходи, введені попереднім президентом.

Виступ з промовою у Грінвіллі став другою великою публічною появою Трампа після того, як він залишив Білий дім у січні. Колишній президент взяв на себе зобов'язання залишатися активним у політиці та натякнув на чергові президентські перегони у 2024 році.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...