Середа, Гру 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Пакистані зіткнулися два потяги: 51 людина загинули, понад 100 поранені

Вівторок, 8 червня 2021 року

Пакистанські добровольці та війська працюють на місці, в районі Готкі на півдні Пакистану, 7 червня 2021 року. (Waleed Saddique/AP Photo)

Два експреси зіткнулися на півдні Пакистану рано вранці у понеділок, 7 червня. Загинули 51 пасажирів; рятувальники і жителі села намагалися витягнути поранених з уламків. Про це повідомила місцева влада.

Понад 100 людей отримали поранення. Крики про допомогу пронизували ніч, коли пасажири вилазили з перекинутих або розчавлених залізничних вагонів. Прохання про допомогу продовжували лунати протягом дня на місці події в районі Готкі, на півдні провінції Сінд.

«"Міллат Експрес" зійшов з рейок, о 3:30 ранку, і незабаром після цього в нього врізався потяг "Сер Сайєд Експрес"», — сказав Усман Абдулла, заступник уповноваженого в Готкі. Не відразу було зрозуміло, що стало причиною аварії і подальшого зіткнення.

За словами посадовців залізниці, у двох потягах перебувало близько 1100 пасажирів.

"Проблема для нас полягає в тому, щоб швидко врятувати тих пасажирів, які все ще під уламками", — сказав Умар Туфель, начальник поліції округу.

Кількість загиблих неухильно зростала протягом дня, і шанси знайти тих, хто вижив, зменшувались, - сказав Різван Назір, представник районної адміністрації.

Влада принесла вогні, щоб рятувальники могли працювати всю ніч. Поблизу чекали родичі деяких зниклих пасажирів.

Пасажирів із критичними пораненнями мали доставити вертольотом до сусідньої лікарні.

Залізничники відновлюють колію на місці зіткнення поїзда в районі Готкі, на півдні Пакистану, 7 червня 2021 року. (Fareed Khan/AP Photo)

Айджаз Ахмед, машиніст Сер Сайєд Експрес, розповів, що побачивши поїзд, який зійшов з рейок, він усіма силами намагався уникнути аварії, гальмуючи, але зазнав невдачі. Залізничники повідомили, що Ахмед отримав легкі поранення, а жителі села витягли його з двигуна поїзда після аварії.

Аварії з поїздами часто зустрічаються в Пакистані, де уряд мало приділяє уваги покращенню неякісної системи залізничних доріг та старих колій.

У 1990 році переповнений пасажирами поїзд врізався в стоячий товарний потяг на півдні Пакистану, внаслідок чого загинули 210 осіб. Це була найстрашніша залізнична катастрофа в історії країни.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...