Неділя, Чер 13, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Пакистані зіткнулися два потяги: 51 людина загинули, понад 100 поранені

Вівторок, 8 червня 2021 року

Пакистанські добровольці та війська працюють на місці, в районі Готкі на півдні Пакистану, 7 червня 2021 року. (Waleed Saddique/AP Photo)

Два експреси зіткнулися на півдні Пакистану рано вранці у понеділок, 7 червня. Загинули 51 пасажирів, поки рятувальники і жителі села намагалися витягнути поранених з уламків. Про це повідомила місцева влада.

Понад 100 людей отримали поранення. Крики про допомогу пронизували ніч, коли пасажири вилазили з перекинутих або розчавлених залізничних вагонів. Прохання про допомогу продовжували лунати протягом дня на місці події в районі Готкі, на півдні провінції Сінд.

«"Міллат Експрес" зійшов з рейок, о 3:30 ранку, і незабаром після цього в нього врізався потяг "Сер Сайєд Експрес"», — сказав Усман Абдулла, заступник уповноваженого в Готкі. Не відразу було зрозуміло, що стало причиною аварії і подальшого зіткнення.

За словами посадовців залізниці, у двох потягах перебувало близько 1100 пасажирів.

"Проблема для нас полягає в тому, щоб швидко врятувати тих пасажирів, які все ще під уламками", — сказав Умар Туфель, начальник поліції округу.

Кількість загиблих неухильно зростала протягом дня, і шанси знайти тих, хто вижив зменшувались, сказав Різван Назір, представник районної адміністрації.

Влада принесла вогні, щоб рятувальники могли працювати всю ніч. Поблизу чекали родичі деяких зниклих пасажирів.

Пасажирів з критичними пораненнями мали доставити вертольотом до сусідньої лікарні.

Залізничники відновлюють колію на місці зіткнення поїзда в районі Готкі, на півдні Пакистану, 7 червня 2021 року. (Fareed Khan/AP Photo)

Айджаз Ахмед, машиніст Сер Сайєд Експрес, розповів, що побачивши поїзд, який зійшов з рейок, він усіма силами намагався уникнути аварії, гальмуючи, але зазнав невдачі. Залізничники повідомили, що Ахмед отримав легкі поранення, а жителі села витягли його з двигуна поїзда після аварії.

Аварії з поїздами часто зустрічаються в Пакистані, де уряд мало приділяє уваги покращенню неякісно підтримуваної системи залізничних доріг та старінню колії.

У 1990 році переповнений пасажирами поїзд врізався в стоячий товарний потяг на півдні Пакистану, в результаті чого загинули 210 осіб. Це була найстрашніша залізнична катастрофа в історії країни.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...