Неділя, Чер 13, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Походження COVID-19 доведено? Китайський перебіжчик змінює світову думку (ВІДЕО)

Вівторок, 8 червня 2021 року

На фотографії зображена лабораторія Ухань Р4 23 лютого 2017 року. (Johannes EISELE/AFP)

4 червня американський політичний сайт RedState опублікував ексклюзивний репортаж, в якому говориться, що в США прибув китайський перебіжчик, який вважається одним з найбільш високопоставлених в історії. Він уже кілька місяців тісно співпрацює з Розвідувальним управлінням США (DIA), і передає інформацію про програми спеціальних озброєнь Пекіна, в тому числі пов'язаних з біологічною і хімічною зброєю.

Адам Хауслі, журналіст, володар премії «Еммі» у своєму репортажі, що вийшов того ж дня, заявив, що інформація, надана «добре обізнаним» китайським перебіжчиком, скоріше за все є головною причиною посилення тиску США на КНР останнім часом.

У своїй статті Хауслі наводить слова інсайдера, який говорить, що досить велика довіра до інформації перебіжчика призвела до раптової кризи довіри до головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі. Раніше провідні американські ЗМІ оприлюднили тисячі електронних листів Фаучі, в яких розкривається його тісний зв'язок з китайськими вірусологами. Фаучі також змінив своє попереднє твердження про те, що COVID-19 має природне походження.

Крім цього, уряд США та інші західні країни, а також великі ЗМІ різко змінили своє ставлення до питання про те, що COVID-19 міг бути створений в лабораторії. Якщо раніше вони відносили це до «теорії змови», то тепер стали активно дискутувати з цього питання, у тому числі лабораторний витік вірусу і навіть те, що він може бути біологічною зброєю компартії Китаю.

У статті RedState йдеться, що китайський перебіжчик надав докладні і великі технічні звіти.

Військово-медичний науково-дослідний інститут інфекційних захворювань армії США (USAMRIID) підтвердив розвідуправлінню, що інформація, надана китайським перебіжчиком, носить «дуже технічний характер».

Доктор Лоуренс Селлін, який колись працював в USAMRIID, вже понад місяць викриває участь влади Китаю в дослідженнях і розробках біологічної та хімічної зброї, включаючи і COVID-19, а також надає докладну інформацію про тих, хто в цьому бере участь.

4 червня в одному інтерв'ю він заявив, що зараз компартія Китаю створює фальшиві варіанти вірусу, щоб підтримувати думку про його природне походження і прикривати залученість в це збройних сил КНР.

16 вересня минулого року газета «Вашингтон таймс» опублікувала статтю свого старшого журналіста Білла Герца, в якій говорилося, що китайський військовий, перебіг до Європи, і знав, що агенти Пекіна проникли в уряд США, ЦРУ та інші західні розвідувальні управління, тому він проявляє крайню обережність в контактах з ними.

Однак він все ж надав уряду США деяку інформацію про військову програму Пекіна, яка стосується біологічної та хімічної зброї.

Перебіжчик, про якого повідомила RedState, також погодився співпрацювати тільки з DIA, через те, що також знав, що в ФБР, ЦРУ та в інших аналогічних структурах є китайські шпигуни. Можливо, в цих двох публікаціях мова йде про одну й ту саму людину.

Ставлення до походження вірусу COVID-19 змінюється

Починаючи з 3 червня, такі великі американські ЗМІ, як «Вашингтон пост», BuzzFeed і CNN, спираючись на зміст робочого листування Ентоні Фаучі, повідомили, що він допомагав Пекіну приховувати «лабораторне походження вірусу», а також реальну ситуацію з COVID-19 у Китаї.

Раніше ці ЗМІ постійно підтримували думку Фаучі про природне походження вірусу.

4 червня Фаучі під тиском громадської думки висловив надію на те, що Пекін розкриє медичні записи дев'яти осіб з Уханського інституту вірусології, що допоможе зрозуміти, чи пов'язані перші випадки зараження з витоком з лабораторії.

28 травня «Фейсбук» вирішив більше не видаляти повідомлення про штучне походження вірусу COVID-19.

26 травня президент США Джо Байден попросив спецслужби «активізувати зусилля» з розслідування походження вірусу і представити звіт протягом 90 днів. Він також попросив 17 національних лабораторій Міністерства енергетики сприяти спецслужбам у ретельному розслідуванні ймовірності витоку вірусу з лабораторії в Китаї.

Пекін активно спростовує «теорію лабораторного витоку»

4 червня Міністерство закордонних справ КНР заявило, що спільна група експертів Китаю і ВООЗ дійшла висновку про те, що гіпотеза про інцидент в китайській лабораторії, що привів до витоку вірусу, є вкрай малоймовірною, і що в тій лабораторії поки що немає жодного зараженого.

Основні офіційні ЗМІ Китаю також почали контратаку. Так, 6 червня головна газета компартії «Женьмінь жибао» на своєму сайті опублікувала статтю, в якій стверджується, що джерело походження вірусу COVID-19 було політизовано і що уряд США знову заговорив про «теорію лабораторного витоку» через внутрішній політичний тиск. У статті також наводиться посилання на авторську публікацію на сайті журналу Nature, в якій говориться, що ця теорія «посилює дискримінацію азіатів».

Серед експертів, цитованих у статті, які виступили проти «теорії лабораторних витоків», наводяться два вчених з американської екологічної організації EcoHealth Alliance, і професор економіки Оклендського університету в Новій Зеландії.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...