Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Перевірка відшкодовувань за коронавірус: Податкова служба оголошує брудні податкові шахрайства

Вівторок, 13 липня 2021 року

(mohamed_hassan/pixabay via Valuewalk)

2020 і 2021 роки були незабутніми для багатьох людей як в емоційному, так і в фінансовому плані. Для шахраїв це теж був незабутній рік, але по-іншому. Податкова служба США (IRS) випустила три платежі за економічні збитки під час пандемії коронавірусу для тих, хто має на це право. Попри те що бізнес був в занепаді, поширення даних чеків по стимулюванню надало шахраям безліч можливостей для розкрадань.

Види махінацій

У вівторок, 6 липня, Податкова служба США представила список податкових махінацій 2021 року «Брудна дюжина». У цей список входять кілька видів шахрайства, пов'язаних з крадіжками цільових платежів.

У цьому році список з дванадцяти шахрайств розбитий на чотири категорії:

  • шахрайство з особистою інформацією;
  • схеми, які схиляють платників податків до недобросовісних дій;
  • шахрайство, пов'язане з пандемією;
  • обман жертв, які нічого не підозрювали.

За повідомленням IRS, в найближчі кілька днів служба деталізує пункти списку.

Агентство, однак, попередило про загрозу з боку шахраїв, які обманюють користувачів, щоб вкрасти платежі за економічне стимулювання.

«Ми бачимо, як шахраї використовують пандемію для крадіжки грошей та інформації у чесних платників податків під час кризи», — йдеться у заяві комісара Податкової служби США Чака Реттіги.

Крім крадіжки платежів, пов'язаних з економічним впливом, ще одна афера, пов'язана з пандемією, на яку багато попалися, стосується безробіття. Шахраї заповнювали заявки на допомогу з безробіття, використовуючи вкрадену особисту інформацію людей, які не подавали заявок.

Щоб відстежувати шахрайство, пов'язане з безробіттям, агентство рекомендує шукати форму 1099-G.

Поради щодо виявлення шахрайства

Податкова служба США також підготувала рекомендації, які допоможуть громадянам виявляти шахраїв і захиститися від них.

Відповідно до IRS, люди не повинні переходити за посиланням або перевіряти дані з будь-якого текстового повідомлення, телефонного дзвінка або електронної пошти із запитом інформації про банківський рахунок. Не треба відкривати вкладення в таких листах. IRS просить видаляти такі повідомлення та електронні листи.

Громадян також попереджають, щоб вони не допускали крадіжки з поштових скриньок і повідомляли про крадіжки пошти поштовим інспекторам.

Агентство рекомендує ні з ким не зв'язуватися через телефон, текстові повідомлення, електронну пошту або в соціальних мережах з проханням надати особисту або фінансову інформацію. IRS зазначає, що платники податків повинні регулярно відвідувати офіційний сайт Податкової служби США для отримання відшкодування збитків, платежів чи іншої податкової інформації.

З метою додаткового захисту IRS повідомляє, що надала свою програму захисту особистих даних (IP PIN) всім платникам податків. Раніше такий захист був доступний тільки жертвам крадіжки особистих даних або окремим громадянам.

IP-PIN — це шестизначний код, який відомий тільки Податковій службі США і платникам податків. Таким чином, це запобігає подачу шахраями підроблених податкових декларацій з використанням особистої інформації платника податків. Якщо в електронному запиті не вказано правильний IP-PIN, він буде відхилений, а надані папери будуть проходити «додаткову перевірку на предмет шахрайства», — повідомляє Податкова служба.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...