Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Великобританія посилила покарання для нелегальних мігрантів

Середа, 7 липня 2021 року

Група нелегальних іммігрантів знаходиться на борту рятувальної шлюпки в Дуврі, Кент, 4 липня 2021 р. (Gareth Fuller/PA)

Напередодні прийняття Великобританією закону, який посилює покарання за незаконну міграцію, понад 200 нелегальних мігрантів намагалися 4 липня перетнути протоку Ла-Манш і пробратися на її територію. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ країни.

Поки не прийнятий новий закон «Про громадянство і кордони», нелегальні мігранти квапляться використати останній шанс.

Уряд Великобританії підготував законопроєкт, який передбачає більш суворі тюремні терміни для іммігрантів, які прагнуть дістатися до Великобританії на невеликих човнах, а також для осіб, які займаються незаконним ввезенням людей.

За даними МВС, співробітники прикордонних військ тільки в неділю зіткнулися з шістьма випадками перетину протоки на човнах за участю 212 нелегальних мігрантів. Французька влада повідомила ще про сім перехоплень 238 нелегалів, які намагалися дістатися Великобританії.

Рекордна кількість людей вчинила небезпечну подорож через Ла-Манш на невеликих човнах в цьому році. За перші шість місяців цього року майже 6000 осіб досягли Великобританії.

У 2020 році цей показник склав 8417 мігрантів. За даними інформаційного агентства ПА, в цьому році нелегальних мігрантів буде більше, якщо кількість переходів, зафіксованих в липні і серпні минулого року, повториться.

«Ми спостерігаємо неприйнятне зростання небезпечних і непотрібних переходів на невеликих човнах. Нелегальна міграція в Європі привела до значного збільшення числа мігрантів на півночі Франції, які прагнуть нелегально в'їхати до Великобританії», — заявив політик Ден О'Махоні.

«Уряд продовжує переслідувати злочинні угруповання, відповідальні за ці незаконні переходи, на всіх рівнях за допомогою розвідки і спостереження. Спільна робота з Францією означає, що ми подвоїли кількість поліцейських у Франції, які перехоплюють мігрантів і заарештовують банди, що займаються транспортуванням мігрантів», — додав він.

4 липня МВС Великобританії оголосило про більш суворі запобіжні заходи щодо нелегальних іммігрантів і контрабандистів в рамках закону «Про громадянство і кордони», який було представлено на першому читанні в Палаті громад 6 липня.

Пропонований закон передбачає кримінальне покарання за свідомий в'їзд до Великобританії без дозволу. Максимальний термін покарання для тих, хто в'їжджає в країну незаконно, збільшується з шести місяців до чотирьох років.

Уряд також планує підвищити тюремні терміни для осіб, які займаються контрабандою людей. Винним загрожує довічне позбавлення волі. Зараз цей термін становить 14 років.

МВС заявило, що посилення покарання пов'язане зі спробою запобігти «купівлю притулку» мігрантами, оскільки деякі з них нібито «вибирають Великобританію в якості пріоритетного напрямку в порівнянні з іншими». Отримати притулок вони могли раніше під час подорожі по Європі.

«Законопроєкт про громадянство і кордони містить життєво важливі пункти щодо коригування правил отримання притулку у Великобританії. Наш новий план імміграції жорстокий, але справедливий. Ми будемо вітати людей, які прибули в країну безпечним і законним шляхом, припиняючи незаконний в'їзд і пов'язану з ним злочинність», — заявила міністр внутрішніх справ Пріті Пател.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...