Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

CDC повідомляє, що 4115 людей були госпіталізовані або померли від COVID-19 після вакцинації в США

Середа, 30 червня 2021 року

Студент фармацевтичного факультету готує вакцину Johnson & Johnson проти COVID-19 в Лос-Анджелесі, Каліфорнія 7 травня 2021 р. (Frederic J. Brown/AFP via Getty Images)

 

В оновленій інформації Центрів США з контролю та профілактики захворювань (CDC), опублікованій 25 червня, агентство повідомило, що 4115 осіб госпіталізовано або померли від COVID-19, попри те, що були повністю вакциновані.

За даними CDC, загальне число людей, які померли від COVID-19 після вакцинації, становить 750 осіб. Відзначається, що 76% госпіталізацій і смертей від інфекційних захворювань припадають на людей старше 65 років.

«Станом на 21 червня 2021 року понад 150 мільйонів людей в Сполучених Штатах були повністю вакциновані проти COVID- 19, — йдеться в повідомленні CDC від 25 червня. — Водночас CDC отримав повідомлення з 47 штатів і територій США про 4115 пацієнтів з інфекцією, викликаною вакциною проти COVID-19, які були госпіталізовані або померли».

Федеральні органи охорони здоров'я заявили, що вони очікували появи серйозних випадків захворювання і смертей.

«Цього і слід було очікувати, — сказав 25 червня CNBC доктор Пол Оффіт, головний радник Управління з санітарного нагляду. — Вакцини не ефективні на 100% проти важких захворювань. Але це дуже невеликий відсоток з 600'000 смертей».

1 травня CDC оголосив, що припинив підрахунок всіх випадків коронавірусу у вакцинованих і повідомляє тільки про тих, які привели до госпіталізації або смерті.

Оновлення CDC з'явилося після того, як ізраїльські офіційні особи заявили минулого тижня, що під час останнього спалаху COVID-19 близько половини недавно інфікованих дорослих були повністю вакциновані.

Ран Балісер, який очолює експертну консультативну групу при уряді Ізраїлю, 25 червня сказав, що країна може знову опинитися в ізоляції. Балісер та інші офіційні особи заявили, що 90% нових випадків були викликані новим штамом COVID-19 «дельта».

Департамент громадської охорони здоров'я Массачусетсу повідомив минулого тижня, що майже 4000 осіб, які були повністю вакциновані, дали позитивний результат на коронавірус.

«Ми дізнаємося, що у багатьох тих, хто заразилися після вакцинації немає симптомів, або вони дуже легкі та нетривалі, — сказав фахівець з інфекційних захворювань Бостонського університету Девідсон Хамер, повідомляють місцеві ЗМІ. — Вірусне навантаження не надто високе».

Хамер, як і Оффіт, не надає великого значення цьому явищу:

«Це очікувано, і нам потрібно краще розуміти, хто стикається з цим ризиком, і чи можуть хворі після вакцинації люди передати вірус іншим, — сказав Хамер. — У деяких випадках вони будуть виділяти дуже низькі рівні вірусу, які не буде передаватися іншим».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...