Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

За повідомленнями американської розвідки, пілоти зафіксували 11 небезпечних інцидентів із НЛО (ВІДЕО)

Понеділок, 19 липня 2021 року

Згідно з першим, у своєму роді, звітом правління США, опублікованим 25 червня 2021 року, військові пілоти зареєстрували в загальній кількості 11 випадків «майже зіткнення» з непізнаними повітряними явищами (UAP — Unidentified Aerial Phenomena), також відомими, як непізнані літаючі об’єкти (UFO — unidentified flying object), у період з 2004 року.

У звіті на дев’яти сторінках (pdf), який був представлений Конгресу США 25 червня 2021 року, описані 144 випадки з НЛО, зафіксовані в період із 2004 року. В одинадцяти випадках була зафіксована загроза зіткнення з НЛО військових пілотів.

Звіт був підготовлений Апаратом директора Національної розвідки США сумісно з оперативною групою щодо непізнаних повітряних явищ під керівництвом ВМС США. Ці 11 задокументованих випадків, коли пілоти повідомляли про небезпечні зближення із НЛО, наводяться як приклади актуальних проблем із повітряним простором. Також наголошується, що авіатори мають повідомляти про такі побоювання в разі зіткнення із загрозами.

Зазначено, що обороні й розвідувальні аналітики не мають достатніх даних для визначення характеру НЛО, що спостерігають військові пілоти, підкресливши, що вони можуть належати до таких категорій, як іноземні системи противника, природні атмосферні явища або інші — позаземні технології, як можливе пояснення в деяких випадках.

НЛО, які є загрозою для безпеки польотів і можуть загрожувати національній безпеці США, це феномен, який, ймовірно, немає єдиного пояснення. В обмеженій кількості інцидентів НЛО проявляли незвичайні літальні характеристики. Проте це, можливо, був результат помилок датчика або спотвореного сприйняття спостерігача, тому вимагає додаткового детального аналізу, — говориться у звіті.

Минулого року Пентагон сформував оперативну групу щодо непізнаних повітряних явищ для того, щоби покращити своє розуміння з цього питання, а також уявити природу й походження НЛО.

Після публікації звіту сенатор Марко Рубіо (республіканець від Флориди) закликав членів Конгресу й інших офіційних осіб серйозно дослідити НЛО й потенційну загрозу, яку вони становлять.

«Я хочу, щоб у нас був процес, система для аналізу даних, щоразу, коли вони надходять. Щоби було місце для збору й аналізу даних, поки ми не здобудемо відповідь. Можливо, є дуже проста відповідь, а, можливо, і ні», — сказав він.

В інтерв’ю для телепрограми CBS News виступив колишній лейтенант ВМС Райан Грейвс, який розповів, як щодня, упродовж декількох років, він був свідком польотів НЛО над забороненими зонами й додав, що занепокоєний небезпекою, яку вони можуть становити, чим би вони не були.

Хоча розповіді про НЛО асоціюються з інопланетянами на космічних кораблях, Райан Грейвс припустив, що ці об’єкти можуть бути технологічними розробками Росії чи комуністичного режиму Китаю.

Доповідь Джека Філліпса й Reuters.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...