Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Німеччині дівчина вкрала 8 мільйонів євро і вже півтора місяця її не можуть знайти

Субота, 17 липня 2021 року

У Німеччині поліцейський на дорожньому контролі (Crédit photo Sean Gallup / Getty Images)

Після блискуче організованого зникнення, з мішками, набитими вісьмома мільйонами, Ясмін Гюндоган вже більше півтора місяця розшукується німецькими силами правопорядку.

Ця 28-річна молода жінка, німкеня турецького походження, працювала в організації фінансових перевезень в місті Бремен. Вона займалася пакуванням грошей, призначених для видачі через банкомати, повідомляє Actu17.

Виконуючи повсякденну роботу, вона вивчила діяльність підприємства зсередини і поступово розробила план викрадення грошей.

Слідчі повідомили, що 21 травня Ясмін Гюндоган спакувала не менше 8 мільйонів євро в спеціальні мішки і скинула їх в контейнери для відходів. Закидала їх різними відходами, потім під'їхала на взятому в Берліні напрокат Mercedes'е з вкраденими номерними знаками. Після чого вона перенесла мішки в машину і зникла, повідомляє média Bild.

Наявність відеокамер спостереження не запобігла розкраданню. Поліцейські припускають, що вона покинула країну. Її дані були повідомлені в 26 європейських країн, об'єднаних Інформаційною системою Шенген (SIS). У переданих документах є її фотографія і відбитки пальців.

Поки що немає ніяких слідів ні підозрюваної злодійки, ні мільйонів євро.

Джерело: The Epoch Tmes

Comments   

загрузка...