Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У США новий електромобіль Tesla загорівся разом з водієм (ВІДЕО)

Субота, 3 липня 2021 року

У місті Гаверфорд, штаті Пенсільванія, США, новий електромобіль Tesla Model S Plaid 2021 року випуску з водієм за кермом загорівся при дивних обставинах, повідомляє CNBC.

Адвокати власника автомобіля розповіли, що той спочатку побачив дим в задній частині автомобіля. Він намагався розблокувати і відкрити двері, але йому не вдалося. Після того, як він залишив машину, вона почала рухатися самостійно, і полум’я охопило її.

Двом бригадам пожежників вдалося загасити вогонь тільки через три години.

Як нещодавно повідомляло видання, пожежі на акумуляторних електромобілях можна погасити за допомогою понад 25000 галонів води. Для порівняння, типову пожежу в автомобілі за участю двигуна внутрішнього згоряння можна загасити приблизно 300 галонами води.

Обставини загоряння автомобіля з'ясовуються. Дотепер електромобілі спалахували після аварій або під час/після зарядки. Однак випадків з самозаймання не було зафіксовано.

Очікується, що Tesla найближчими днями повідомить, скільки автомобілів вона виготовила та доставила за останній квартал. Поки що не відомо скільки нових автомобілів Model S або Model S Plaid вона поставила клієнтам.