ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британський зоолог, який працював з уханською лабораторією, намагається приховати джерело появи COVID-19 (ВІДЕО)

Велика Епоха

Одна з найпопулярніших теорій походження коронавірусу говорить, що його джерелом стала лабораторія в китайському місті Ухань. Однак у світі науки цю теорію довгий час порівнювали з "теорією змови". Але з початку травня цього року вона знову розглядається як цілком реалістична.

Сьогодні у відволіканні уваги від "лабораторної теорії" підозрюють британського зоолога Пітера Дасзака. Він довгий час працював в тій лабораторії, вивчаючи вірус. Також гаряче обговорюється фінансування діяльності лабораторії з боку американського уряду. Підозрюють, що він виділив кошти на дослідження, пов'язані з підвищенням функціональності вірусу. Мається на увазі посилення його заразливості та шкоди, яку він завдає здоров'ю людини.

Численні наукові публікації підтверджують, що в Уханській лабораторії довгі роки велися роботи з посилення функціональності вірусів. Лабораторія ця знаходиться у веденні китайської Академії наук, а вона своєю чергою підпорядковується комуністичній партії як державній установі. При цьому китайські комуністи всіляко заперечували те, що з безпекою підконтрольної їм лабораторії не все гаразд. А ось французька компанія, яка займалася будівництвом цього об'єкту, вказала на помилки в організації безпеки в лабораторії. В результаті від послуг цієї компанії відмовилися.

Якщо врахувати все це, то здасться дивним, що "лабораторна теорія" спочатку піддавалася критиці, як і ті люди, які були її прихильниками. Також варто нагадати, що в лютому минулого року вже згаданий вище доктор Дасзак став ініціатором написання листа, який підписали ще 26 великих вчених. Цей лист був опублікований у відомому медичному виданні The Lancet. У ньому йшлося про те, що Дасзак і його однодумці засуджують "теорію змови", згідно з якою коронавірус був створений штучно, а не з'явився в природі природним шляхом. Але в "Дейлі Мейл" писали про те, що саме Дасзак є організатором кампанії, націленої на те, щоб відповідальність за появу вірусу була покладена на китайську лабораторію.

Джерело: The Epoch Times