Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Італії медичні працівники вакцинуються або втрачають роботу (ВІДЕО)

Середа, 14 липня 2021 року

Photo d'illustration (Crédit photo FILIPPO MONTEFORTE/AFP via Getty Images)

Якщо в багатьох країнах рішення про обов'язкову вакцинацію медпрацівників проти Covid ще на стадії обговорення, то в Італії це рішення було прийнято вже у квітні.

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі 1 квітня підписав декрет, в якому зазначено, що вакцинація є обов'язковою для всіх професій, пов'язаних з обслуговуванням хворих.

Цей закон уточнює, що «всі особи, пов'язані з суспільно-санітарною сферою, приватною або національною, аптечною, приватні медичні кабінети підлягають обов'язковій вакцинації».

Слідом за цим рівень вакцинації цієї професійної категорії швидко підскочив до 97%, побивши всі рекорди. У Франції ця цифра становить 57% для громадян похилого віку, 64% для лікарень.

Італійські ж медики поставлені перед фактом: вакцинуватися за п'ять днів після укладення ділового контракту або очікувати затримки зарплати, або отримати роботу, яка виключає контакти з людьми...

Джованні Леоні, віцепрезидент Національного медичного співтовариства Італії, вважає, що «тепер Нацспівтовариство має висловлюватися за припинення медичної практики для медика, який не вакцинувався. Це припинення може тривати до 31 грудня 2021 роки, якщо ці медики не вакцинуються. Якщо ж лікар буде продовжувати практикувати, він буде покараний за дії, що завдають шкоди медицині».

«Це не боротьба невакцинованих, це боротьба за демократію»

Але італійські медичні працівники ще не сказали свого останнього слова.

На півночі Італії близько 300 медичних працівників представили адміністративному суду Брекчії вимогу про припинення цієї обов'язкової вакцинації.

«Це не боротьба невакцинованих, це боротьба за демократію. Людей змушують підкоритися під загрозою заборони на професійну діяльність», — так сказав 3 липня адвокат Даніель Гранара виданню Il Giornale di Brescia.

Адвокат також взявся за захист десятка медиків, вже позбавлених роботи за відмову від вакцинації.

В Брекчії рішення суду має відбутися 14 липня.

В Італії, крім літніх або хворих людей, медики та викладачі перші з тих, хто зобов'язаний вакцинуватися.

Близько 19,5 мільйона італійців повністю вакциновані, це 36% населення старше 12 років.

Джерело: The Epoch Tmes

Comments   

загрузка...