Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Масове зараження на шкільній вечірці в Тель-Авіві: вакциновані заразили COVID-19 83 учнів

Понеділок, 12 липня 2021 року

Привитый подросток в Израиле. (JACK GUEZ/AFP via Getty Images)

Міф про вакцинацію в Ізраїлі, схоже, руйнується. Ланцюжок зараження серед вакцинованих в підсумку привів до масового зараження школярів на вечірці в Тель-Авіві. Міністр охорони здоров'я закликає повернення «зеленого паспорта» - попри те, що рівень вакцинації становить майже 60 відсотків.

Це була надія багатьох на відновлення хоча б частини цивільних свобод, втрачених до вакцинації. З Тель-Авіва, 12-й канал (Ізраїль), Times of Israel повідомляє про гучний випадок зараження школярів.

Масове зараження відбулося на минулому тижні, на вечірці на честь закінчення навчального року в Тель-Авіві. Принаймні, 83 учнів заразилися COVID-19 від одного школяра. Він, своєю чергою, заразився від вакцинованого родича, який заразився від іншої вакцинованої людини, яка нещодавно повернулася з Лондона.

Ізраїль прискорює масову вакцинацію школярів

В цілому, в Ізраїлі, який є «чемпіоном світу з вакцинації», близько 60 відсотків населення, нині повністю вакциновані, і країна інтенсивно працює над масовою вакцинацією школярів. Повідомляється, що в п'ятницю, 2 липня, дітям у віці від 12 до 15 років було зроблено майже 10 000 перших щеплень.

Уряд намагається викликати у молоді настрій вакцинації. Прем'єр-міністр Нафталі Бенет, після засідання кабінету міністрів минулого тижня закликав підлітків в Ізраїлі пройти вакцинацію, щоб уникнути обмежень. Глава уряду пояснив молодим людям: «Ми не хочемо встановлювати ніяких обмежень — ні на вечірки, ні на поїздки, ні на що ще».

Бенет хоче вакцинувати 300 000 дітей до 9 липня, щоб 1,4 мільйона доз вакцин, термін дії яких закінчується в кінці липня, можна було використовувати максимально, включаючи і другу вакцинацію.

Водночас кількість тих, хто заразилися стрімко зростає. У неділю було зареєстровано 2455 випадків, в останній раз це ж число спостерігалося на початку квітня. Міністерство охорони здоров'я очікує подальшого збільшення числа нових випадків інфікування до 600 щодня в найближчі тижні, повідомляє Berliner Morgenpost.

Голосно звучать вимоги про посилення заходів та повернення «зеленого паспорта». Однак у неділю кабінет міністрів не став проводити ніяких серйозних змін після засідання.

Тим часом існує безліч штамів SARS-CoV-2

В цей час зростає число випадків зараження штамом Дельта вихідний від SARS-CoV-2, що прийшов спочатку з Китаю і широко відомий як COVID-19. За офіційною інформацією з Великобританії, цей штам вважається більш заразним, ніж вихідний вірус. Однак також вважається, що перебіг хвороби приблизно в 15 разів слабкіший і менш смертельний, ніж вихідний тип, а вакцинація від штаму Дельта менш ефективна.

В цілому зараз існує безліч мутацій COVID-19. За даними Інституту Роберта Коха, в Німеччині в основному діють чотири штами: Альфа (англійська штам), Бета (Південна Африка), Гамма (Бразилія) і Дельта (Індія). Згідно Deutschlandfunk, Дельта-штам рідко проявляється через раніше відомі симптоми COVID-19, такі як кашель і лихоманка або втрата смаку і запаху, а скоріше через нежить і головний біль.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...