ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вакциновані люди в Сінгапурі складають три чверті останніх випадків захворювання COVID-19

Велика Епоха
Медпрацівник збирає зразок носового мазка для тесту в приміщення для іноземних робітників в Сінгапурі, 27 квітня 2020 року (ROSLAN RAHMAN/AFP via Getty Images)

У Сінгапурі майже 75 відсотків жителів вакциновані проти Covid-19. Дані показують, що три чверті всіх вакцинованих сінгапурців як і раніше заражаються вірусом.

Завдяки широкомасштабній кампанії вакцинації в Сінгапурі 75% з 5,7 млн ​​жителів вже отримали як мінімум одне щеплення від коронавірусу. 50 відсотків повністю вакциновані.

Це означає, що острівна держава зараз знаходиться на другому місці в рейтингу вакцинованих людей в усьому світі. На першому місці знаходяться Об'єднані Арабські Емірати з 68,4% повністю вакцинованих, як показало відстеження вакцинації, проведене ZDF.

Мета Сінгапуру: дві третини населення повинні бути повністю вакциновані до серпня

Вакцинація не забезпечує повного захисту

Однак, оскільки вакцинація не забезпечує 100-відсотковий захист від коронавірусу, більшість повністю вакцинованих в Сінгапурі, також заразилися вірусом. Якщо бути точним, три чверті всіх нових зареєстрованих заражених Covid-19 припали на вакцинованих людей.

За даними уряду Сінгапуру, за останні 28 днів було зареєстровано +1096 випадків захворювання, серед місцевого населення. З цих випадків 484, або 44 відсотки, були повністю вакциновані. 30 відсотків були частково вакциновані, а решта 25 відсотків не були вакциновані, повідомляє Reuters.

За даними Міністерства охорони здоров'я Сінгапуру, дотепер майже ні у кого з постраждалих не було важких симптомів. Тільки в семи важких випадках потрібна була киснева підтримка. Серед них шестеро осіб були невакцинованих і один частково вакцинований.

Випадки захворювання коронавірусів слід розглядати як грип

Керівники робочої групи Covid в Сінгапурі заявили, що ситуація навколо коронавірусу, швидше за все, залишиться такою ж. В майбутньому вони будуть приділяти більше уваги гігієнічним заходам і пропонувати щорічну вакцинацію. Однак симптоми у вакцинованих людей не гірші, ніж при грипі. Населенню доводиться з цим жити, оскільки вірус стає «ендемічним» і його неможливо повністю викорінити.

«Існують докази того, що вакцинація допомагає запобігти важкому прогресуванню хвороби в разі зараження», — заявив один з представників робочої групи Covid.

«У міру того, як все більше людей в Сінгапурі будуть проходити вакцинацію, ми будемо спостерігати і зростання числа інфекцій серед щеплених», — каже Тео Йік Інь, декан школи громадської охорони здоров'я імені Saw Swee Hock при Національному університеті Сінгапуру (NUS).

Група ризику: вакциновані люди старше 61 року, продовжують інфікуватися

Дані також показують, що кількість людей з позитивним результатом тесту за останні два тижні серед вакцинованих людей старше 61 року — були приблизно на 88 відсотків вище, ніж у більш молодої вікової групи.

Було доведено, що у літніх людей більш слабка імунна відповідь на вакцинацію, — підкреслила Лінфа Ванг, професор Медичної школи Duke-NUS.

В Ізраїлі, де також відзначається високий рівень вакцинації — 61,1 відсотка повністю щеплені, близько половини з 46 пацієнтів, госпіталізованих в критичному стані до початку липня, були щеплені, за даними органів охорони здоров'я. Більшість постраждалих належали до групи ризику.

З суботи (24 липня) в Сінгапурі було зареєстровано 127 нових випадків інфікування коронавірусом серед місцевого населення. Зростання числа випадків спонукало владу посилити обмеження на проведення громадських заходів. Водночас робляться зусилля по збільшенню кількості вакцинації, особливо серед літніх людей.

Сінгапур використовує вакцини Pfizer / BioNTech і Moderna для своєї національної програми імунізації.

Джерело: The Epoch Times