ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австралійська поліція розшукує демонстрантів після масштабних акцій протесту проти локдауну

Велика Епоха
Демонстрант заарештований поліцією у мерії Сіднея під час мітингу проти блокування вулиць "Всесвітній мітинг за свободу" в Гайд-парку в Сіднеї, субота, 24 липня 2021 року. (AAP Image/Mick Tsikas)

Понад 3500 осіб 24 липня пройшли маршем по центральному району Сіднея, вимагаючи припинення чотиритижневої ізоляції міста. Менш численні акції протесту проводилися в Мельбурні та Брісбені.

Поліція шукає тисячі людей, які взяли участь в протестах проти блокування вулиць в Сіднеї і Мельбурні у вихідні.

Поліція повідомила, що отримала 5000 наведень і встановила особи понад 200 людей, які взяли участь в акції.

Близько 57 осіб вже були притягнуті до відповідальності, і було виписано 90 штрафів.

33-річний чоловік з Суррей-Хіллз і 36-річний чоловік з Еденсор-Парку постали перед судом в неділю після того, як вони нібито вдарили поліцейського коня під час акції протесту.

Чоловік з Еденсор-Парку був також звинувачений у нападі на поліцейського.

Поліція звертається до громадськості з проханням завантажувати будь-які відеозаписи або фотографії протесту в службу CrimeStoppers, щоб знайти нових учасників.

Тим часом в штаті Вікторія 73 людини були оштрафовані і шість осіб заарештовані за участь в акції протесту. Ще одна людина була звинувачена і випущена під заставу за напад на співробітника швидкої допомоги.

Помічник комісара поліції штату Вікторія Люк Корнеліус сказав, що поліція в цей час переглядає сотні годин записів, зроблених в соціальних мережах, камерах відеоспостереження і натільних камерах.

"Ваші обличчя на перших шпальтах наших великих газет. Ваші обличчя в соціальних мережах. Ваші обличчя публікуються, широко і далеко", — сказав Корнеліус.

"Я б сказав, що кожен житель Вікторії, обурений цим, якщо ви знаєте, хто ці люди, зателефонуйте в CrimeStoppers і повідомте нам, хто вони, і ми вживемо заходів".

Прем'єр-міністр штату Вікторія Деніел Ендрюс назвав протестувальників "егоїстичними".

Прем'єр-міністр штату Новий Південний Уельс Гледіс Береджікліан сказала, що вона відчуває відразу і засмучується з приводу тих, хто проявив "повне презирство до своїх співгромадян".

"Ми знаємо, що подібні події можуть викликати поширення вірусу", — сказала вона 24 липня, коли в штаті був зареєстрований 141 новий випадок захворювання COVID-19 і два випадки смерті.

"Будь ласка, знайте, що всі жертви, які ми принесли в останні три-чотири тижні, зокрема, привели до того, що нам вдалося стабілізувати зростання числа випадків ".

"Ми не хочемо відкату назад, а вчорашній день міг стати таким відкатом".

Источник: The Epoch Times