Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Патологоанатом досліджує випадки смерті після вакцинації — розтин з кримінальним розслідуванням або без нього

Неділя, 25 липня 2021 року

Якщо померлі підлягають розтину, вони потрапляють на стіл патологоанатома або, якщо підозрюється неприродна смерть, судового лікаря. Але не завжди зрозуміло, що шукати. Це відноситься до тих, хто помер від COVID-19, але особливо до тих, кому раніше була введена нова, тільки частково схвалена вакцина від COVID-19. Професор патології доктор Арне Буркхард і двоє його колег вважають своїм обов'язком ретельно розслідувати причини смерті, і спеціально для цього була створена лабораторія.

Помер від коронавірусу або від іншої хвороби, яку спровокував вірус; смерть від вакцинації або після неї?

Після так званої кризи коронавірусу важливість маленьких непримітних слів зросла. Поки що політики, схоже, не тільки мало цікавилися з'ясуванням причин смерті, а й «насправді намагаються запобігти розкриття», — сказав патологоанатом доктор Арне Буркхардт Великій Епосі. Є прокурори, які чітко заявили, що для розтину немає законних підстав.

Те, що померлі вакциновані особи не проходять автоматичне обстеження на 4 етапі стратегії COVID-вакцинації, є абсурдом для професора-патологоанатома доктора Арне Буркхардт. Лікар досі пам'ятає 80-ті роки, коли вперше з'явилася ВІЛ-інфекція. У той час він працював в патологічному інституті в Берні. «У той час шеф — професор Ханс Котт'є — чітко сказав:« Будь-який, хто відмовляється проводити розтин тут, недоречний і повинен буде покинути цей інститут». Однак у випадку з померлими вакцинованими частково "через юридичні проблеми" розтин проводити відмовляються.

За словами Буркхардта, невеликий хрестик на свідоцтві про смерть може принести деяке полегшення. Якби на свідоцтві про смерть була б додана інформація про останню вакцинацію, принаймні, тимчасовий зв'язок між смертю і вакцинацією був би миттєво помітний. Однак відповідні вимоги до політики поки що марні. Також немає загальних зобов'язань щодо розтину померлих людей, вакцинованих від COVID-19.

«Ми, можна так сказати, знаходимося в четвертій фазі клінічних випробувань вакцини. Ми повинні перевірити кожне порушення, пов'язане з вакцинацією. Але ні політики, ні фармацевтична промисловість в цьому не зацікавлені», — критикує Буркхардт.

Десять тижнів тому патологоанатом звернувся до професійної асоціації німецьких патологів і запропонував централізовано реєструвати причини смерті розкритих померлих після вакцинації. Поки що відповідь йому не дали. Звичайно, може бути так, що більшість вакцинованих не померли від вакцинації. Буркхардт не хоче цього стверджувати. «Але це повинно бути з'ясовано, коли починається така широкомасштабна нова кампанія вакцинації!»

Комітет COVID-19 підтримується фінансовими вливаннями

Щоб науково розібратися в причинах смерті вакцинованих, Буркхардт удосконалив свою патологоанатомічну лабораторію. Завдяки допомозі Фонду Комітету Коронавірусу були виділені кошти на придбання необхідного обладнання. Під керівництвом Буркхардта відтепер проводитимуться патологоанатомічні та гістологічні дослідження померлих.

Це означає, що в першу чергу зразки тканин досліджуватимуться під мікроскопом і імуногістологічно. Для цього не обов'язково, щоб тіла потрапляли на стіл патологоанатома. «Я не буду робити розтин, це зроблять мої колеги на місці смерті. Але вилучені органи і зразки тканин будуть досліджені мною за запитом», — каже Буркхардт.

Основну увагу фахівці приділяють ускладненням, пов'язаних з порушенням згортання крові, тобто тромбоемболічним реакціям (макро- і мікротромби), васкуліту, міокардиту, специфічним запальним реакціям і аутоімунним реакціям, а також чужорідного матеріалу, який потрапив в органи в результаті вакцинації.

Розтин з помилковим висновком

Розтин проводиться в тих випадках, коли є підозра, що смерть не була природною. Якщо лікар приходить до такого висновку під час розтину, справа потрапляє в прокуратуру, яка повинна провести розслідування. Але це не означає, що автоматично відбувається розтин трупа, тобто внутрішній розтин.

Як правило, судові патологоанатоми і прокурори припиняють розслідування, якщо при розтині виявляється правдоподібна природна причина смерті. Подальше патогенетичне уточнення, як при клінічних розтинах, патологоанатомом зазвичай не проводиться.

«У мене є випадок, коли тромбоз вен ніг з тромбоемболією легеневої артерії у молодої жінки без факторів ризику, був визнаний «природною причиною смерті». Це викликає жах, якщо не досліджувати причину цих тромбів». Для цього потрібно знати історію хвороби, досліджувати судини і бачити, чи є запалення будь-якого типу, тобто що стало його причиною.

Такі заяви, як "природна причина смерті: інфаркт міокарда" в разі лише незначного склерозу коронарних артерій і відсутності видимих ​​рубців або некрозів, також дуже поверхові для патологоанатома. Адже не виключено, що це міокардит, тобто запалення серця. Це необхідно досліджувати гістологічно, тобто мікроскопічно.

Під час обстеження судові медексперти беруть зразки тканин, — пояснює Буркхардт. Зазвичай вони зберігаються протягом двох років, в разі якщо буде потрібно подальше розслідування. Однак більш ретельне вивчення цих зразків зазвичай не проводиться без постанови прокурора. Ця прогалина незабаром може бути усунута.

Керівництво повинно забезпечити ясність

За останні кілька місяців патолог розробив керівництво, яке тепер опубліковано як «Примітки та пропозиції щодо посмертного обстеження померлих після вакцинації COVID» на вебсайті Асоціації лікарів і вчених за здоров'я, свободу і демократію (MWGFD), членом якої є Буркхардт. Головою асоціації є професор доктор Сучаріт Бхакді.

Навіть якщо лікар засвідчить природну смерть у свідоцтві про смерть, родичі і свідки, такі як доглядальниці та лікарі, можуть подати скаргу, якщо є підозра на нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. За повідомленням асоціації, це також можливо зробити анонімно. Якщо є достатні підозри, починається розслідування так званої смерті. Потім тіло вилучають і передають на експертизу в судово-медичну експертизу. В цьому випадку родичі можуть вимагати, щоб прокурор здав зразки органів і докази судово-медичної експертизи, що будуть відправлені професору Буркхардту або довіреному патологоанатому для подальшого обстеження.

Але розтин тіла слідчими — не єдиний варіант. Його також можуть організувати безпосередньо родичі через судову медекспертизу, патолога при лікарні. Зазвичай це коштує від 600 до 800 євро. Важливо, щоб патологоанатом або судовий лікар слідували рекомендаціям Буркхардта.

У разі пацієнтів, які померли в сертифікованій лікарні, розтин є обов'язковим в рамках гарантії якості, якщо родичі дадуть свою згоду.

«Існує нагальна потреба з'ясувати причини смерті після вакцинації, щоб отримати ясність у питанні про те, чи пов'язані якимось чином вакцинація і смерть людини в нашій країні», — йдеться в повідомленні MWGFD. Це можна з'ясувати за допомогою спеціальних патологічних досліджень, наприклад, пропонованих в лабораторії Буркхардта.

З цієї причини родичам, які сумують за померлою людиною, у зв'язку з вакцинацією COVID, рекомендується зателефонувати на гарячу лінію, створену спеціально для таких смертей, через телефон 0851-2009 1430 (з Німеччини) і 0049-851-2009 1430 (з-за кордону) або за адресою електронної пошти (hidden) На гарячу лінію можна зателефонувати з пн-чт 9-11 ранку і 17-19 вечора і пт 9-11 ранку.


Джерело: The Epoch Times