Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Батьки виступають проти закону округу Колумбія, що дозволяє неповнолітнім робити щеплення без дозволу

Вівторок, 20 липня 2021 року

Мер Вашингтона Мюріел Боузер виступає перед журналістами біля пішохідного моста, що звалився у Вашингтоні 23 червня 2021 року. (Anna Moneymaker/Getty Images)

Четверо батьків подали позов проти округу Колумбія, стверджуючи, що недавно прийнятий закон округу позбавляє батьків конституційних прав і ставить під загрозу безпеку дітей, дозволяючи неповнолітнім у віці 11 років робити щеплення без згоди або відома батьків.

Організація Children's Health Defense (CHD) і Parental Rights Foundation представляли інтереси чотирьох батьків у позові, який був поданий до федерального окружного суду округу Колумбія 12 липня.

"Цей [закон] безрозсудний, неконституційний і без необхідності наражає на небезпеку життя дітей, позбавляючи їх батьківського захисту і захисту Національного закону про збитки в результаті вакцинації дітей в США від 1986 року", — заявила президент і головний юрисконсульт CHD Мері Холланд, маючи на увазі вашингтонський закон про внесення поправок до Закону про згоду неповнолітніх на вакцинацію від 2020 року, який набрав чинності у березні.

Чарльз Муро, 13 років, прищеплюється медсестрою Карен Пальяро в центрі масової вакцинації Hartford Healthcare в конференц-центрі Коннектикуту в Хартфорді, штат Коннектикут, 13 травня 2021 року. (Joseph Prezioso/AFP via Getty Images)

Закон дозволяє дітям одинадцяти років і старше робити будь-які щеплення, включаючи вакцину COVID-19, без згоди або відома батьків, якщо вакцина була рекомендована Консультативним комітетом з практики імунізації (ACIP) і дитина "в змозі відповідати нормам інформованої згоди".

"Вважається, що неповнолітній відповідає вимогам стандарту інформованої згоди, якщо він здатний зрозуміти необхідність, характер і будь-які значні ризики, зазвичай властиві медичній допомозі", — йдеться в законі. У скарзі закон критикується за те, що "прийняття рішень знаходиться в руках уряду".

У скарзі (pdf) стверджується, що закон Вашингтона позбавляє позивачів їхнього конституційного права як батьків "керувати доглядом і вихованням своїх дітей" і права "вільно сповідувати свою релігію". У позові також стверджується, що закон суперечить Національному закону про вакцинацію дітей від 1986 року, і домагається судової заборони, щоб запобігти застосуванню закону в Вашингтоні.

Відповідно до Закону Вашингтона, навіть якщо батьки неповнолітнього зробили релігійний виняток для вакцин дитині або дитина відмовилася від вакцини проти ВПЛ (захищає від двох видів вірусу папіломи), неповнолітній все одно може вибрати вакцину, а постачальник медичних послуг, який проводить вакцинацію, може залишити певну частину запису про імунізацію "порожньою", щоб батьки не дізналися про це.

Відповідно до закону, постачальник медичних послуг повинен направити запис про імунізацію безпосередньо в школу неповнолітнього, а школа повинна зберегти її "конфіденційність".

Крім того, постачальники послуг "повинні звертатися за відшкодуванням без згоди батьків безпосередньо до страхової компанії", а страхова компанія "не повинна представляти пояснення виплат за надані послуги ", — йдеться в законі.

"Закон округу Колумбія має серйозні наслідки для здоров'я дітей. Якщо батьки не знають, що їхня дитина була щеплена в школі, вони можуть не розпізнати побічні реакції на вакцину. Серйозні побічні реакції вимагають негайного медичного лікування і є протипоказанням до подальшого щеплення", — йдеться в заяві CHD.

У заяві також наголошується, що якщо сімейний лікар не знає, що дитина була щеплена, то додаткові вакцини можуть бути введені занадто близько за часом до тих, які були зроблені в школі.

Це не перший випадок, коли на Вашингтон подали в суд за цей закон.

2 липня Джошуа Мазер, батько 16-річної дочки, також подав позов проти мера Вашингтона Мюріел Боузер, стверджуючи, що закон позбавляє батьків права брати участь в прийнятті медичних рішень щодо своїх дітей.

Офіс Боузер не відповів на прохання The Epoch Times прокоментувати ситуацію.

Мер міста заохочує жителів робити щеплення COVID-19, пропонуючи людям, які роблять перше щеплення COVID-19, подарункову карту visa на 51 долар в деяких місцях вакцинації.

30 червня Боузер і Департамент охорони здоров'я округу Колумбія оголосили про відкриття нових медпунктів вакцинації в шести державних школах для неповнолітніх у віці від 12 до 18 років.

Канцлер державних шкіл Боузер Льюїс Феребі також закликає всіх учнів у віці 12 років і старше зробити щеплення COVID-19.

"Наукові дані ясні: вакцини є єдиним найбільш ефективним засобом, який ми маємо, щоб зупинити поширення коронавірусу ", — сказав Феребі в травні. "Щоб допомогти виконати наше прагнення повністю відкрити школи для кожного учня восени, ми, як місцеві жителі, зобов'язані пройти вакцинацію, включаючи учнів середніх і старших класів".

Минулого місяця Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) повідомили, що понад 1200 випадків запалення серця у підлітків і молодих людей були зареєстровані після введення двокомпонентних вакцин компаній Pfizer і Moderna.

CDC заявила, що вакцини COVID-19 "безпечні та ефективні".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...