ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

33 торговці людьми заарештовані в рамках європейських заходів проти торгівлі дітьми

Велика Епоха
Штаб-квартира Європолу в Гаазі, Нідерланди, 10 жовтня 2018 г. (Peter Dejong/AP Photo)

Поліція заарештувала 33 торговці людьми та ідентифікувала 45 підозрюваних у торгівлі людьми в рамках спільної операції, проведеної у 18 країнах по боротьбі з торгівлею дітьми, повідомило в п'ятницю Агентство Європейського Союзу зі співробітництва в правоохоронній сфері (Європол).

Дітей вивозять через кордон і використовують для сексуальної експлуатації, примушення до жебракування та інших видів примусової злочинності. Інформація про торгівлю дітьми залишається заниженою.

В результаті тижневої операції, проведеної з 28 червня по 4 липня, було заарештовано 175 осіб, виявлено 78 додаткових підозрюваних і розпочато 181 нове розслідування, говориться в заяві Європолу.

Також повідомляється, що виявлено 187 потенційних жертв торгівлі людьми, з яких 92 — неповнолітні.

Операція, яку координує Європол, Португалія, Іспанія і Великобританія, була зосереджена на неповнолітніх, виявлених на кордонах і подорожуючих в країнах ЄС або Шенгенської зони, а також на кримінальних угрупуваннях і посередниках, які беруть участь в торгівлі людьми, і використовують підроблені документи.

За даними Європолу, діти, які продаються в межах ЄС, в основному поставляються їх родичами, залученими в злочинні організації, які пов'язані через великі кланові мережі і діють в декількох країнах.

Діти з країн, що не входять в ЄС, часто стають жертвами до контрабандистів, які співпрацюють з дорослими, які супроводжують дітей, видаючи себе за їхніх родичів або законних опікунів.

Джерело: The Epoch Times