ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Контроль замість охорони здоров'я: колишній віцепрезидент компанії Pfizer критикує заходи проти коронавірусу і вакцинацію

Велика Епоха
Що відбувається, коли вакцини захоплюють наше життя? Колишній керівник Pfizer стурбований можливими наслідками. (IStock)

На думку колишнього віцепрезидента компанії Pfizer Майкла Йідона, щеплення проти COVID не потрібні. Гірше того, замість захисту здоров'я вони відкривають можливість тоталітарного контролю над населенням.

Колишній віцеголова Pfizer Майкл Йідон, який залишив компанію у 2011 році, є заслуженим експертом в галузі лікарських препаратів і вакцин. 32 роки досвіду роботи в фармацевтичному секторі і десять років в секторі біотехнологій. Виходячи зі свого професійного досвіду, він виступає за нові ліки і всілякі вакцинації, якщо вони відповідають певним стандартам.

Однак щодо вакцин проти COVID-19 він не тільки має значні сумніви, але і прямо застерігає від застосування нових технологій. Йідон, який бачить себе в позиції експерта, ґрунтуючись на своїх знаннях ставить кожну людину перед питанням: чи вибирає вона "сторону зручної брехні" або "сторону незручної правди", якої він дотримується.

«Нашою метою завжди було задоволення медичних потреб, — каже колишній віцепрезидент Pfizer, — і робити це під грифом «безпечно». Однак у своєму майже годинному виступі Йідон досить різко висловився проти небезпечних ліків і проти ліків, що «використовуються в неналежному контексті». На його думку, це стосується і нинішніх генних вакцин, які, на його думку, не призначені для широкого розповсюдження серед населення.

Протягом 40 років експерт займається науковими дослідженнями життя, пов'язаними зі здоров'ям і хворобами. У нинішній ситуації з коронавірусом він швидко зрозумів, «що то, що нам говорили про вірус і про необхідні заходи захисту, було просто неправдою». «Зазвичай я не використовую такі фрази, але я вважаю, що ми знаходимося біля воріт пекла», — пояснює вчений, ґрунтуючись на своїх спостереженнях.

Йідон зауважив, що у Великобританії, наприклад, при визначенні причин смерті, на ранніх етапах були зроблені "величезні зміни". «Ніколи не було нічого настільки абсурдного, як правила, які зараз застосовуються», — говорить експерт. При цьому він посилається на те, що померлі люди, у яких тест на SARS-CoV-2 був позитивним за 28 днів до цього «з допомогою невідповідного тесту молекулярної біології», були оголошені померлими від COVID-19. Це не тільки невірно, але і «повна нісенітниця».

«Тільки ті, які хворі і мають симптоми, представляють реальну небезпеку для інших людей», — уточнює Йідон. Але якщо людина дійсно хвора, вона залишається вдома і не ходить по вулицях. Замість цього вона лежить в ліжку, при необхідності в лікарні; також можливо, що й помре».

З початку Йідону було ясно, що для уповільнення поширення вірусу необхідно звести до мінімуму звичайні контакти на роботі і в побуті. На жаль, продовжує експерт, на те, щоб це зрозуміти, пішло кілька місяців. На той час ідея локдауна була прийнята в більшості країн світу. Але в принципі, каже він, причини, висунуті для цього, є брехнею — від безсимптомної передачі до захисної вакцинації. Якщо безсимптомна передача взагалі відбувається, то вона становить максимум 0,1 - 1%.

Крім того, існує кілька варіантів терапії, за допомогою яких можна лікувати захворювання, викликані COVID-19 і вони недорогі. Як приклад він наводить Івермектин: «Вам не потрібна вакцинація, вам не потрібні ніякі заходи, які були введені».

І чим більше люди відвертаються...

Все, що сталося після локдауну, пов'язане з контролем. З самого початку Йідон публічно виступав проти ПЛР-тесту, оскільки він не призначений для проведення в промислових масштабах. Він каже, що в разі масштабного використання, не можна очікувати будь-яких значущих результатів. Вчений стверджує, що будь-який проведений тест при повторному проведенні іноді дає позитивний результат, навіть якщо він не містить SARS-CoV-2. У таких випадках говорять про хибнопозитивні результати. Наскільки високий відсоток цих хибнопозитивних випадків, абсолютно невідомо.

За словами Йідона, він зазнав нападу через свій досвід — і це без наукового обґрунтування до його заяви. Водночас він переконався, що високопоставлені вчені в приватному порядку погодилися з його заявою про те, що тести ПЦР були шахрайством, і приписування смертей було "дурним". Вони також погодилися з ним, що локдаун був «ірраціональним» і коштував життя багатьом людям. Але це була лише їхня особиста думка. Вони не хотіли виступити публічно з цього питання.

Дослідників, які залежать від державних коштів, можна легко обдурити, змусивши говорити те, що хоче від них орган, що їх фінансує, будь то уряд або інший клієнт. Таким чином, може виявитися, що експерт володіє знаннями, але чи є він або вона дійсно незалежним — це вже інше питання. «Незалежні дослідження не тільки не підтримуються, але часто взагалі не терплять».

І чим більше людей відверталися, тим менше було охочих виступити публічно. Таким чином, колишній віцепрезидент компанії Pfizer виявився на самоті, його засудили як «антивакцинатора», хоча це не було правдою. Його навіть звинуватили в тому, що він збожеволів.

Йідон переконаний, що не тільки його життя, але і життя його дітей і онуків, «вкрадене за допомогою систематичного залякування і контролю».

Знання про імунну систему перевернуті з ніг на голову

Ще до появи вірусу, за словами Йідона, політика «перевернула з ніг на голову» розуміння того, як захиститися від інфекційних захворювань, що працювали десятиріччями. Чому дотепер ніколи не було локдауну? Тому що цей метод неефективний. Карантин або тестування здорових людей науково не обґрунтовані. Це суперечить здоровому глузду — все це методи залякування людей.

Однак, щоб побачити гру наскрізь, потрібно знати, що імунітет зовсім не залежить від антитіл, пояснює вчений. Це також пояснює, чому люди, які не здатні утворювати антитіла, проте, змогли добре протистояти SARS-CoV-2 — за допомогою Т-клітинного імунітету, який навчений захисту від вірусів і відомий вже кілька десятиліть. З іншого боку, антитіла не є показником того, чи є у людини імунітет чи ні. Дійсно, антитіла можуть визначити, чи відбулося зараження, але вони не мають ніякого відношення до імунітету.

У цьому відношенні учений посилається на дослідження атипової пневмонії. Люди, які заразилися атиповою пневмонією 17 років тому, здали зразки крові минулого року. Потім їх випробували, і з'ясувалося, що Т-клітини розпізнають не тільки SARS, а й SARS-CoV-2. Це не дивно, оскільки новий вірус на 80 відсотків схожий на старий, сказав Йідон. Різниці у 20 відсотків було недостатньо, щоб обдурити імунну систему цих людей, які заразилися атиповою пневмонією 17 років тому, сказав він.

Штами вірусу SARS-CoV-2, які зараз обговорюються вченими і політиками, не мають відношення до справи, оскільки вони як і раніше приблизно на 99,7 відсотка ідентичні вихідному штаму. Тепер людей змушують повірити, «що, можливо, мутанти можуть уникнути вашої імунної системи». І це абсолютна брехня!» За словами Йідона, також нема потреби у «шкідливих повторних щепленнях». На його думку, вони завдають шкоди здоров'ю або навіть вбивають людей.

Контроль замість охорони здоров'я

Йідон рішуче попереджає, що цифрові паспорти щеплення будуть використовуватися для контролю над людьми — можливо, до того часу, поки вони не помруть. Можливо, в якийсь момент додаток буде вирішувати, чи можна йти за покупками чи ні, на підставі наявного або відсутнього щеплення. У якийсь момент в додатку може з'явитися повідомлення про те, що вам необхідно зробити щеплення або що ви більше не зможете виконувати певні дії, якщо відмовитеся. «Також можливо що ви більше не будете мати можливості користуватися своєю банківською картою».

Цифрові паспорти щеплення нічого не дають власникові, — вважає учений. Однак той, хто відповідає за базу даних, має контроль над вакцинованими. Ті, кому потрібен паспорт про вакцинацію, повинні мати його при собі в паперовому вигляді, але в жодному разі не погоджуватися на цифровий паспорт, радить Йідон.

Експерт не може зрозуміти, чому працездатне населення ховається за вірусом, хоча наукові оцінки однозначно свідчать про те, що SARS-CoV-2 являє меншу загрозу, ніж грип. «Якщо ви одного разу були інфіковані, то у вас вже є імунітет. У цьому немає ніяких сумнівів». Імунітет, ймовірно, зберігається протягом десятиліть.

«Вам не потрібні маски, вони не допомагають. Забудьте про локдауни — вони ніколи не уповільнювали передачу інфікування», — звертається Йідон до населення. Також нема потреби вакцинуватися недостатньо перевіреними, а іноді навіть небезпечними спайковими білками на основі генів.

Джерело: The Epoch Times