ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Із затопленого тунелю в Китаї витягують тіла загиблих (ВІДЕО)

Велика Епоха
Автомобілі, що стоять в паводкових водах біля входу в тунель швидкісної автомагістралі Цзінгуан після проливних дощів, що впали на місто Чженчжоу в центральній китайській провінції Хенань 22 липня 2021 року. (Noel Celis/AFP)

На початку цього тижня в Чженчжоу, Китай, сталася сильна повінь. Сотні тисяч кубічних літрів води швидко заповнили тунель під час вечірнього піка руху 20 липня.

На відео, опублікованому в Інтернеті 23 липня, видно, як рятувальники виносять з тунелю накриті тіла. Це сталося після того, як сотні тисяч кубічних літрів води заповнили тунель за короткий період під час вечірнього руху в годину пік у вівторок.

Сильні дощі впали на Чженчжоу і декількох міст в провінції Хенань в центральному Китаї 17 липня, і тривали кілька днів. Паводкові води затопили вулиці, відключивши воду й електрику. Понад мільйон жителів були евакуйовані із затоплених будинків по всій провінції.

Число постраждалих в затопленому тунелі невідомо. Китайська влада повідомила, що загальна кількість загиблих в результаті повеней перевищила 50 осіб, але аналітики говорять, що через жорстку цензуру Пекіна під час надзвичайних ситуацій реальне число, ймовірно, набагато більше.

На фотографії з інтернету видно, що вода повністю затопила вхід в тунель 20 липня після 17:00. Підземний перехід становить понад 4 км в довжину і майже 6 м у висоту.

Повінь затопила вхід в тунель швидкісної автомагістралі Цзінгуан в Чженчжоу, провінція Хенань, Китай, 20 липня. (Sound of Hope)

Доброволець-рятувальник повідомив в соціальних мережах 22 липня, що сотні автомобілів перебували в тунелі, коли хлинула вода. Тисячі людей опинилися в пастці паводкових вод.

«Мало хто врятувалися», — додав він.

Однак діловий журнал Caixin Global повідомив, що тільки двоє людей були знайдені мертвими в тунелі.

Інші фотографії, поширені в інтернеті, показують, що біля південного входу в тунель знаходяться десятки затоплених автомобілів.

Поліція заблокувала місце події, через те, що рятувальні роботи ще тривають.

В одному з постів в соціальних мережах йдеться, що десятки тіл були знайдені в автомобілях, під час осушення тунелю.

За даними Національного метеорологічного центру Китаю, у вівторок в Чженчжоу випала рекордна кількість опадів — майже третина середньорічної кількості опадів в місті.

Джерело: The Epoch Times