Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Англія хоче скасувати карантинні вимоги для вакцинованих громадян ЄС

Понеділок, 2 серпня 2021 року

Аеропорт Хітроу в Англії (DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP via Getty Images)

Мандрівникам з ЄС і США, які пройшли повну вакцинацію проти коронавірусу, більше не доведеться проходити карантин після в'їзду в Англію. Вимоги карантину будуть скасовані 2 серпня, про що міністр транспорту Великобританії Грант Шаппс оголосив в середу у Твіттері. Однак нові правила не поширюються на туристів з Франції.

Як повідомляється, звільнення від карантину поширюється на всіх, хто був повністю щеплений вакциною, схваленою Європейською агенцією з лікарських засобів (EMA) або Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA). Дотепер від карантину звільнялися тільки ті, хто отримали вакцину в Великобританії — на превеликий жаль багатьох британців, які живуть за кордоном.

"Ми допомагаємо людям, які живуть в США і Європі, возз'єднатися з їхніми сім'ями і друзями", — пояснив Шаппс. Проте, всі мандрівники, як і раніше повинні будуть здавати тест на коронавірус перед поїздкою і через два дні після прибуття в Англію. Мандрівники, які отримали щеплення в США, повинні також довести, що вони там живуть.

Нові правила поширюються лише на в'їзд в Англію. У регіональних урядів Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії є свої власні вимоги до в'їзду.

"Відносно в'їздів з Франції як і раніше діють окремі правила", — заявили в міністерстві транспорту. Лондон відніс Францію до категорії особливих випадків через поширення бета-штаму коронавірусу.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...