ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Серйозні побічні ефекти через вакцинацію COVID-19: відеозвернення 50 постраждалих

Велика Епоха
Фото: Screenshot/YouTube

У інтернеті поширюється відео, в якому люди повідомляють про серйозні побічні ефекти від вакцини COVID-19: «Нам потрібна допомога, ми хочемо, щоб нас почули», — заявляє група американців.

У відеоролику, розміщеному на YouTube, десятки американців розповіли про важкі побічні ефекти, які вони отримали після вакцинації від COVID-19, і попросили про допомогу.

Кожен з постраждалих згадує у відеоролику, яку вакцину він отримав. "Нам потрібна допомога. Ми хочемо, щоб нас почули», — кажуть вони в унісон. У створенні відеоролика брало участь понад 50 осіб.

«Ми — велика група людей, які виступають за науку і вакцинацію, які вірили і довіряли, що вакцинація була правильним вчинком», — йдеться в описі до відео.

Всі постраждалі зробили собі щеплення, щоб допомогти зупинити пандемію. Однак після вакцинації у них виникли серйозні побічні ефекти, які зберігаються через місяці. Цим відео вони хочуть порушити своє мовчання.

"Ми відчайдушно потребуємо того, щоб медична спільнота звернула увагу і допомогла нам знайти рішення. Поки це не буде визнано реальною проблемою, медичне співтовариство не буде вивчати це питання, і ми будемо продовжувати мовчки страждати без лікування", — пояснює Хізер Падилла.

Другу дозу вакцини Moderna вона отримала 25 січня 2021 року. З того часу її двічі госпіталізували у відділення невідкладної допомоги, їй довелося носити кардіомонітор та часто відвідувати лікарів через своїх симптоми. Абсолютно здорова до вакцинації, вона тепер змушена приймати ліки, щоб впоратися з симптомами. Їй сказали, що вона повинна буде приймати ліки не менше ніж рік.

Спазми, тремтіння, параліч

Інші постраждалі люди на відео страждають від таких симптомів, як втома, болі в суглобах і м'язах, спазми, м'язові посмикування, тремор, тремтіння, невропатія, параліч, парестезія, головний біль, шум у вухах, запаморочення, проблеми зі шлунком, проблеми з серцем, висип, втрата пам'яті й проблеми з кров'яним тиском.

«Ми прислухалися і переконалися, що ця вакцина — правильне рішення. Будь ласка, повірте нам і послухайте нас, коли ми скажемо вам, що ми продовжуємо фізично страждати від цього», — пояснює одна з жінок у відеоролику.

Інша жінка хоче зберегти анонімність — її голос чути тільки за кадром: «Я не хочу показувати своє обличчя. Багато моїх знайомих, які також страждають від побічних ефектів вакцинації, зіткнулися з негативними наслідками після того, як висловили свою думку. Але мені потрібна допомога. Медичному співтовариству терміново потрібно вислухати нас».

Постраждалі намагалися зв'язатися з американськими органами охорони здоров'я, такими як FDA, CDC, VAERs, компаніями з виробництва вакцин і політиками — але безрезультатно.

Верхівка айсберга

Як видно, ця група є лише верхівкою горезвісного айсберга. Тільки в США за останні місяці велика кількість людей постраждали від важких побічних ефектів вакцинації COVID-19.

Дискусія про шкоду вакцин була ініційована сенатором США Робом Джонсоном. В кінці червня він провів пресконференцію з постраждалими, які поділилися своїм досвідом побічних реакцій на вакцини COVID-19.

12-річна Медді де Гарай — одна з потерпілих, запрошених на пресконференцію. Минулого року вона добровільно брала участь в дослідженні вакцини компанії Pfizer. Зараз вона знаходиться в інвалідному візку і харчується через трубку. Після вакцини Медді страждала від болісних відчуттів у животі й грудях. За словами її матері, «було відчуття, що її серце виривають через горло».

Захід сенатора Джонсона піддався широкій критиці, офіційні особи та експерти в галузі охорони здоров'я закликали його скасувати пресконференцію. Багато хто побоювався, що подібна риторика відштовхне людей від вакцинації. Джонсону YouTube заборонив публікувати відеоролики, які, на думку компанії, порушували положення про медичну дезінформацію на тему COVID-19.

Джерело: The Epoch Times