Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Масову вакцинацію підтримують не всі лікарі: Медична асоціація

Понеділок, 26 липня 2021 року
Флакони з вакциною COVID-19 компанії Pfizer-BioNTech готуються до пакування на підприємстві компанії в Пуурсе, Бельгія, в березні 2021 року. (Pfizer via AP)

Інтернет-опитування, проведене безпартійною асоціацією лікарів, показало, що більшість опитаних не пройшли повну вакцинацію проти COVID-19 і не планують робити щеплення.

В ході інтернет-опитування, проведеного 16 червня Американською асоціацією лікарів і хірургів (AAPS) в Таскон, штат Арізона, майже 60 відсотків з більш ніж 700 як відставних, так і лікарів, які працюють, заявили, що вони не були повністю щеплені і відмовляються від вакцинації, виходячи зі своєї оцінки ризику.

"Це суперечить твердженням Американської медичної асоціації про те, що 96 відсотків лікарів повністю вакциновані. Це було засноване на даних 300 опитаних", — йдеться в пресрелізі AAPS.

Хоча жодне з опитувань не являє собою випадкову вибірку всіх американських лікарів, дослідження AAPS показує, що підтримка лікарями кампанію з масового введення вакцин "далеко не одностайна".

"Неправильно називати людину, яка відмовляється щеплюватися, "противником вакцинації", — сказала у своїй заяві виконавчий директор AAPS Джейн Орієнт. Практично ніхто з лікарів не є "противником антибіотиків" або "противником хірургії", але всі вони виступають проти лікування, яке, на їхню думку, є непотрібним, здатним швидше нашкодити, ніж принести користь окремому пацієнту, або недостатньо перевіреним".

Опитування також показало, що 58 відсотків лікарів, з тих які відповіли на запитання, знають про пацієнтів, у яких після введення вакцини COVID виникли "серйозні побічні реакції".

За словами Орієнт, більшість не вакцинованих лікарів прийняли своє рішення, виходячи з того, що ризик від щеплень перевищує ризик захворювання, при цьому багато хто відповів, що вже заразилися COVID-19.

Серед інших причин відмови від щеплень — невідомі довгострокові побічні ефекти, використання абортованих клітин ембріона для тестування вакцини, експериментальний характер ін'єкцій, наявність інших ефективних ранніх методів лікування, а також повідомлення про смертельні випадки й тромби.

За словами Орієнт, з 5 300 запрошених для участі в опитуванні осіб, які не є лікарями 2 548 заявили, що знають про пов'язаних з вакциною побічні ефекти, що можуть призвести до смерті, ампутації кінцівок, паралічу, мертвонародження, порушення менструального циклу, сліпоти, судом і проблем з серцем.

Згідно з даними Системи повідомлень про побічні дії вакцин (VAERS), опублікованими 2 липня Центрами з контролю і профілактики захворювань США, всього було зареєстровано 411 931 повідомлення про побічні дії, пов'язані зі щепленням COVID-19, з яких 6 985 пацієнтів померли.

Ці добровільні повідомлення були отримані в період з 14 грудня 2020 року по 25 червня 2021 року.

"Причинність не доведена", — сказала Орієнт. "Однак багато випадків могли б привести до величезної компенсації за відповідальність за якість продукції або недбалість, якби вони відбулися після введення нового препарату". Постачальники цих продуктів COVID захищені від судових позовів.

Вакцинація

Адміністрація Байдена недавно оголосила, що буде проводити кампанію вакцинування від дверей до дверей, щоб показати американцям, "які сумніваються", що щеплення безпечні та ефективні для лікування і профілактики вірусу COVID-19.

Джерело: The Epoch Times