Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Політики Німеччини б'ють на сполох про "Велике перезавантаження", запущене Давосом (ВІДЕО)

Понеділок, 21 червня 2021 року

В ході пресконференції, що відбулася 18 травня, представники німецької парламентської фракції "АдГ" ("Альтернатива для Германії) запропонували обговорити в парламенті актуальну тему так званого "Великого перезавантаження". Було відзначено, що стратегія, за словами "батька" Всесвітнього економічного форуму К. Шваба, не має ніякого відношення до теорії змови.

Нагадаємо, що минулого року ВЕФ (Всесвітній економічний форум) спільно з впливовими представниками бізнесу та банкірами, активістами, лідерами профспілок та міжнародними організаціями запустили план, що припускає ґрунтовний перегляд економіки всього світу, який отримав назву "Велике перезавантаження". В одній зі своїх статей Шваб писав, що перетворення повинні торкнутися кожної країни і кожної галузі промисловості.

Представник "АдГ" М. Бернхард заявив, що не можна вважати Всесвітній економічний форум "заміським клубом". У фракції вважають, що одним із завдань федерального уряду є інформування людей про те, які рішення приймаються на саміті ВЕФ і про те, якої позиції дотримується влада стосовно цього. Також представники партії бачать необхідність в проведенні публічних дебатів, в ході яких можна було б обговорити тему "Великого перезавантаження". Провести обговорення потрібно і в німецькому парламенті.

За словами К. Хільсе, який займається питаннями екологічної політики в партії "АдГ", "Велике перезавантаження" не варто вважати всесвітньою змовою. Здається, що суспільству потрібні якісні зміни. Але у зв'язку з цим варто згадати, як в Китаї вже намагалися побудувати соціалістичне суспільство і змінити уклад життя людей. Результатом же таких змін стали багатомільйонні жертви, безліч людей загинули від голоду. Якщо в майбутньому відповідно до змін відбудеться скасування власності, то це може мати сумні наслідки для демократії.

Саміт "Великого перезавантаження" має відбутися в Сінгапурі в серпні цього року. Поки невідомо, хто з німецьких політиків буде брати в ньому участь. Так що стежте за новинами, якщо ця тема вас теж цікавить.

Comments   

загрузка...