Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Підсумки правління Трампа: результати та висновки (ВІДЕО)

Понеділок, 17 травня 2021 року

Дональд Трамп на посаді президента США неодноразово піддавався критиці з різних приводів. Це стосувалося його внутрішньої та зовнішньої політики, налагодження відносин з іншими державами, поведінки на різних заходах тощо. Так які ж реальні результати діяльності Трампа як глави однієї з найбагатших держав світу?

Вдячними Трампу повинні бути в першу чергу американські військові. Під час свого президентства він зміг добитися трьох підвищень зарплат для військових, а також для членів їхніх родин. Цим він стимулював громадян США йти на службу в армію і зробив роботу військових престижною. Також завдяки Трампу відбулася модернізація ядерних сил, удосконалилися і системи протиракетної оборони. Тобто заслуги Трампа тільки в одній військовій справі можна по праву назвати видатними, попри всю критику цього президента.

Також під час його президентства нове життя отримала космічна галузь США. Однією з причин її відновлення стала наростальна активність Китаю у сфері освоєння космосу. Трамп зумів скласти гідну противагу Китаю, зайнявшись вдосконаленням і відновленням американської космічної галузі.

Варто відзначити й успішну діяльність Трампа на міжнародній арені. Так, він став першим президентом, який зустрівся з диктатором Кім Чен Ином. Цим кроком Трамп продемонстрував свої готовність і бажання послабити розпечену напругу між двома державами, протистояння між якими могло б закінчитися масштабною війною, під час якої могла бути використана ядерна зброя.

Цей американський президент працював над тим, щоб американські громадяни не були позбавлені своїх законних прав на висловлювання думок, адже ці права за ними закріплені конституційно. Він боровся за те, щоб американці могли продовжувати проводити відкриття дебати і висловлювати свої думки, зокрема і через соціальні мережі. Так що вважати Трампа тираном, який не поважає права громадян своєї країни, точно не можна.

Трамп також зміг зупинити в'їзд в США іноземних робітників, які займаються низькооплачуваною роботою. Тим самим колишній глава держави подбав про збереження робочих місць для самих американців. Вивчайте факти перед тим, як робити висновки про результати діяльності Трампа як президента наймогутнішої країни світу. Можливо, після цього ви в корені поміняєте свою думку про цю людину.