Субота, Лип 31, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Урядовці з різних країн направили листи і прокламації в ознаменування Всесвітнього дня Фалунь Дафа

Субота, 15 травня 2021 року

Послідовники Фалуньгун виконують вправи на заході, присвяченому Всесвітньому дню Фалунь Дафа в Тайбеї, Тайвань, 1 травня 2021 року. (Sun Hsiang-yi/The Epoch Times)

Офіційні особи по всьому світу відзначили Всесвітній День Фалунь Дафа, який щорічно святкується 13 травня.

Фалунь Дафа (або Фалуньгун) — це практика, яка включає п'ять комплексів медитативних вправ і духовне вчення, засноване на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». У цей день 29 років тому Лі Хунчжи, засновник практики, представив її громадськості на північному сході Китаю. День народження Лі Хунчжи також припадає на 13 травня.

Ця дата відзначається прихильниками Фалуньгун як Всесвітній день Фалунь Дафа з 2000 року. Роком раніше, 20 липня, компартія Китаю (КПК) почала жорстоке переслідування послідовників, яке триває досі.

В Сполучених Штатах кілька федеральних законодавців і законодавців штатів, а також губернаторів приєдналися до святкування і висловили підтримку прихильникам Фалуньгун в Китаї.

«Я пишу, щоб відзначити цей важливий день в нашому суспільстві, — написав член Палати представників США Роберт Віттман (респ.) в листі. — У цей день ми згадуємо переслідування за віру, що почалися в 1999 році, і тих, хто як і раніше надає їм ненасильницький опір».

 Підбірка листів подяки офіційних осіб по всьому світу в честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа. (The Epoch Times)

З 1999 року послідовники Фалуньгун містяться у в'язницях, трудових таборах та інших місцях позбавлення волі в Китаї, сотні тисяч зазнали тортур, згідно з інформаційним центром Фалунь Дафа.

Сайт Minghui.org, що відслідковує переслідування Фалуньгун в Китаї, повідомив про смерть 4641 практикуючого в результаті переслідування, станом на квітень цього року. Фактична цифра, ймовірно, набагато більше.

Переслідування триває, попри пандемію. За повідомленням Minghui.org, у 2020 році щонайменше 83 послідовники були замучені до смерті. Лу Гуанру, 69-річний робітник-будівельник, помер 4 квітня в тюрмі в провінції Хейлунцзян на півночі Китаю після інсульту. Перед смертю він піддавався різним тортурам, включаючи примусове годування.

12 травня Держдепартамент США ввів санкції щодо китайського чиновника Юй Хуея за його роль у переслідуванні прихильників Фалуньгун. Юй став другим китайським чиновником, на якого наклали санкції після аналогічних санкцій США відносно начальника китайської поліції в грудні 2020 року.

Член Палати представників штату Нью-Йорк Хакім Джеффріс висловив свою вдячність пану Лі Хунчжи в листі.

«Я вітаю безперервну роботу спільноти Фалунь Дафа і її вплив на багато аспектів життя його членів і громадськості, — написав Джеффріс. — Я хочу подякувати членам цієї групи за те, що вони поліпшили світ і різноманітність Нью-Йорка в цілому».

Губернатор Пенсільванії Том Вулф у своєму листі поділився, що «радий відзначити Всесвітній день Фалунь Дафа».

«Коли ми святкуємо цю подію, ми повинні замислитися про вчення на основі правдивості, співчуття і терпимості», — написав Вулф.

Лист губернатора Невади Стіва Сісолака. (Minghui.org)

Багато канадських політиків також висловили добрі побажання, в тому числі законодавець від партії консерваторів Керрі Діотт.

«Спільнота Фалунь Дафа є важливою частиною нашої канадської мозаїки, — написав Діотт (pdf) в листі. — Прагнення до основоположних принципів Істина, Доброта, Терпіння — універсальних чеснот, допомагає зробити Канаду краще».

Австралійський сенатор Кончетта Фьерраванті-Уеллс похвалила прихильників Фалуньгун за їх «хоробрість, мужність і духовну стійкість» перед обличчям переслідування, проведеного комуністичною партією Китаю.

Кері Ло, член окружної ради від місцевої Демократичної партії в Гонконзі, побажав пану Лі Хунчжи щасливого Дня народження і міцного здоров'я.
«У той час, як багато хто боїться говорити в наші дні, прихильники Фалуньгун продовжують відстоювати універсальні цінності в суспільстві, просуваючи принцип "Істина, Доброта, Терпіння" в кожному куточку громади. Як районні радники, ми захоплюємося і дуже цінуємо їх зусилля», — сказав Ло.

Кілька послідовників Фалуньгун 25 квітня провели мирну акцію протесту біля Офісу зв'язків, головного представництва Пекіна в Гонконзі, закликаючи комуністичний режим припинити переслідування послідовників Фалуньгун в Китаї.

З початку травня прихильники Фалуньгун провели заходи на відзначення Всесвітнього дня Фалунь Дафа в декількох містах, включаючи Лондон, Мельбурн, Сан-Франциско, Сідней, Тайбей і Торонто.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...