Середа, Гру 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Губернатор Флориди скасував місцеві накази по надзвичайній ситуації у зв'язку з COVID-19 і заборонив паспорти вакцинації

Понеділок, 10 травня 2021 року

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс розповідає ЗМІ про круїзну індустрію під час пресконференції в Порт Майамі в Майамі, штат Флорида, 8 квітня 2021 року (Joe Raedle/Getty Images)

 

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс підписав закон про заборону паспортів вакцинації проти COVID-19 і видав указ про скасування в штаті всіх надзвичайних заходів боротьби з пандемією.

ДеСантіс 4 травня підписав законопроєкт з надзвичайних ситуацій, який обговорювався у 2006 році і був прийнятий законодавцями штату Флорида минулого місяця. Цей документ також включає заборону на паспорти вакцинації, який передбачає штраф в розмірі $ 5 тис. за його порушення.

Днем раніше він заявив на пресконференції в Сент-Пітерсбурзі в окрузі Пінеллас штату Флорида:

«Я підпишу законопроєкт. Він набере чинності 1 липня. Я також підпишу указ, який скасовує всі місцеві накази по надзвичайній ситуації щодо COVID. Він набере чинності 1 липня. Потім я припиню дію місцевих наказів по надзвичайній ситуації через пандемію, щоб зменшити розрив між тим, що було, і що ми маємо зараз».

Свої розпорядження він назвав «діями, заснованими на фактичному стані справ». Губернатор зазначив, що прихильники карантину «і справді говорять, що ми не віримо в вакцини, не віримо в дані, не віримо вченим».

«Ми розробили вакцини, ми навчилися цьому!»

Указ про призупинення дії надзвичайного стану в штаті стосується тільки органів державного управління і влади, але не підприємств і підприємців.

«Що стосується Діснеївського парку, супермаркетів і тому подібного, то цей указ на них не поширюється. Ці екстрені укази і надзвичайні міри покарання будуть діяти тільки для окремих підприємств», ─ уточнив ДеСантіс.

Будучи затятим противником так званих паспортів вакцинації, губернатор вважає, що вони розділять людей на два класи: вакцинованих і невакцинованих.

«У кожного є право брати участь у суспільному житті, ходити в ресторан, в кіно, грати в м'яч і все таке, і ніхто не зобов'язаний розголошувати подібну інформацію», ─ заявив він 3 травня.

Минулого тижня ДеСантіс продовжив дію надзвичайного стану у Флориді ще на 60 днів.

Штат Нью-Йорк і деякі муніципалітети Каліфорнії впровадили систему паспортів вакцинації для концертів, спортивних та інших заходів. Ряд європейських країн і Ізраїль запропонували ввести загальнонаціональні системи вакцинних паспортів. Влада Канади теж заявила про підготовлюваний запуск програми ковід-паспортів для канадців, які планують покинути країну.

«Я підтримую, ─ заявила міністр охорони здоров'я Канади Патті Хайду канадському телеканалу CBC, відповідаючи на питання про впровадження такої системи. ─ Перш за все, канадці повинні мати можливість отримати такий сертифікат для міжнародних поїздок».

Американський союз громадянських свобод (ACLU) та інші організації розкритикували систему паспортної вакцинації, заявивши, що вона потенційно порушує приватне життя людей і обмежує тих, у кого немає смартфонів, оскільки у них не буде додатку, що показує, вакциновані вони чи ні.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...