Середа, Гру 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Німеччина закрила міжнародний дитячий порносайт, який використовували 400 000 користувачів

Середа, 5 травня 2021 року

Чоловік в капюшоні тримає портативний комп'ютер на тлі кіберкоду. Ілюстрація зроблена 13 травня 2017 року (Kacper Pempel/Illustration/Reuters)

У понеділок, 3 травня, прокуратура Німеччини оголосила про закриття однієї з найбільших у світі міжнародних даркнет-платформ* дитячої порнографії, якою користувалися понад 400 тис. зареєстрованих користувачів.

Прокуратура Франкфурта повідомила в заяві, що в середині квітня Федеральне управління кримінальної поліції заарештувало трьох німецьких підозрюваних адміністраторів сайту «Бойстаун» і німецького користувача. Одного з них (головного підозрюваного) заарештували в Парагваї.

Також в середині квітня поліцейські обшукали сім будівель в Німеччині в пошуках доказів, пов'язаних з порнографією.

Як заявила влада, цей сайт був «однією з найбільших у світі даркнет-платформ дитячої порнографії» і функціонував з 2019 року. Педофіли використовували його для обміну та перегляду порно з усього світу, більшість з дітей були хлопчики.

Серед фото та відеоматеріалів прокуратура виявила «знімки надзвичайно жорстоких сексуальних знущань».

«На сайті велося кілька форумів і чатів, в яких ділилися протизаконними фотографіями та відео. Учасники користувалися кількома мовними каналами для полегшення спілкування», ─ сказала прокурор Джулія Буссвайлер.

Оперативна група німецької поліції кілька місяців розслідувала цю справу. Допомагали оперативники Європолу та правоохоронні органи Нідерландів, Швеції, Австралії, США та Канади.

Три головних підозрюваних — 40-річний чоловік з Падерборну, 49-річний з Мюнхена і 58-річний з північної Німеччини, який багато років жив у Парагваї. Всі працювали адміністраторами сайту і давали поради учасникам, щоб не накликати на себе підозру правоохоронних органів при використанні сайту з незаконною дитячою порнографією, йдеться в заяві прокуратури.

Четвертий підозрюваний, 64-річний чоловік з Гамбурга — один з найактивніших користувачів платформи. Передбачається, що він завантажив понад 3500 одиниць розміщеного матеріалу.

Німеччина зажадала екстрадиції підозрюваного, заарештованого в Парагваї.

Відповідно до політики конфіденційності Німеччини імен підозрюваних не розголосили.

У середині квітня сайт «Бойстаун» був закритий.

Голова служби безпеки Німеччини подякував усім за виконану роботу.

«Це успішне розслідування ясно показує. що ті, хто нападає на найслабших, ніде не будуть в безпеці. Заради цього слідчі працюють по всьому світу вдень і вночі, онлайн і офлайн», ─ сказав міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеєхофер.

«Ми зробимо все, що в наших силах, щоб захистити дітей від цих огидних тяжких насильств», ─ додав він.

* даркнет-платформа — прихована мережа, з'єднання якої встановлюються тільки між довіреними «друзями»

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...