Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Індії кількість хворих на COVID -19 щодня перевищила 400 000

Понеділок, 3 травня 2021 року

Анкіта Патель, 31 рік, фельдшер в машині швидкої допомоги тримає кисневу маску жінці з COVID-19. Хвору доставляють в лікарню Ахмедабада, Індія, на лікування. 29 квітня 2021 року (Amit Dave/Reuters)

В Індії 1 травня вперше зафіксували понад 400 000 випадків зараження на COVID-19.

Влада повідомила про 401 993 нових випадків захворювання за 30 квітня, що є найвищим щоденним показником у світі. Останні 10 днів кількість хворих набагато перевищувала 300 000 осіб. Згідно з даними федерального міністерства охорони здоров'я, смертність від COVID-19 збільшилася на 3 523 людини, і загальне число загиблих в Індії досягло 211 853.

Індійський штат Західна Бенгалія не зміг почати вакцинацію дорослих у віці від 18 до 45 років 1 травня, через брак вакцин. У зв'язку з цим штат закликав федеральний уряд надати більше медпрепаратів, повідомив місцевий високопосадовець охорони здоров'я, відмовившись назвати своє ім'я, оскільки не уповноважений спілкуватися зі ЗМІ.

Головний міністр Делі 30 квітня благав людей не стояти в черзі в центрах вакцинації, пообіцявши, що більше вакцин доставлять «завтра або післязавтра».

Медики східного штату Індії Одіші заявили, що отримали партію зі 150 000 вакцин, але змогли прищепити лише кілька людей через карантинні обмеження по пересуванню.

Делі все ще задихається

Тим часом зневірені пацієнти хворі на COVID-19 продовжували прибувати в лікарні в суботу 1 травня, попри брак ліжок.

Тяжко хворого на COVID-19, 62-річного Віджая Гупта, не прийняла лікарня Holy Family, некомерційна приватна клініка на південному сході столиці Індії, оскільки всі її 385 ліжок були зайняті.

Чекаючи біля лікарні, його родина і друзі обговорювали, що робити далі.

Люди з проблемами дихання безплатно отримують кисневу підтримку недалеко від сикхського храму під час сплеску другої хвилі COVID-19 в Газіабад, Індія, 30 квітня 2021 року (Adnan Abidi/Reuters)

«Ми в пошуках койкомісця з 6 ранку, ─ сказав один Гупті Раджкумар Хандельвал. ─ Куди нам іти?»

Тим часом в результаті пожежі в лікарні, розташованої за 185 кілометрів від Ахмедабада, загинули 16 пацієнтів, які лікувалися від COVID-19, і два медики, що стало останньою краплею в серії нещасних випадків зі смертельними наслідками в лікарнях 1 травня.

Прем'єр-міністр Індії Моді висловив співчуття сім'ям загиблих. Через кілька годин після трагедії він опублікував фотографії у «Твіттері», на яких молився в сикхському храмі в столиці Нью-Делі.

Обмеження на поїздки

Через збільшення випадків зараження президент США Джо Байден ввів нові обмеження на поїздки в Індію. З п'ятниці, 30 квітня, в'їзд до Сполучених Штатів більшості неамериканських громадян заборонений.

Офіційні особи Австралії заборонили з понеділка в'їжджати в країну жителям і громадянам, які перебували в Індії. Тим, хто не підкориться загрожують штрафи і тюремне ув'язнення.

Інші країни також наклали обмеження на поїздки в Індію, поміж яких Великобританія, Німеччина, Італія і Сінгапур. Канада, Гонконг і Нова Зеландія також призупинили всі комерційні поїздки до Індії.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...